سامانه بارشی

موج جدید بارش ها در راه است

تاریخ انتشار : 9 آبان 1398کد مطلب : 20776زمان مطالعه : 1 دقیقه
سازمان هواشناسی کشور از موج جدید بارش ها در اکثر مناطق کشور خبر داد.

پیش بینی هواشناسی از موج جدید بارش ها

تسنیم: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد:یکشنبه آینده در نوار شمالی کشور کاهش دما محسوس خواهد بود. 

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز در نوار شرقی کشور و در استان های گیلان، اردبیل، سمنان، تهران و البرز بارش پراکنده باران پیش بینی شده است. 

فردا در استان های گیلان و اردبیل بارش پراکنده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شرق، جنوب شرق، برخی مناطق هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. 

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده روز شنبه هفته آینده در اکثر مناطق کشور آسمان صاف بوده و از اوایل شنبه شب با شمالی شدن جریان روی دریای خزر در سواحل دریای خزر و شمالغرب بارش پراکنده آغاز خواهد شد. 

روز یکشنبه 12 آبان ماه با تقویت سامانه بارشی، گستره بارش به مناطقی از غرب، مرکز و دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین و البرز رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. همچنین دوشنبه هفته آینده برای غرب و جنوب غرب، رگبار و رعد و برق و در دامنه های جنوبی البرز در استان های تهران، قزوین، البرز و سمنان بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی شده است. 

سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما طی روز یکشنبه هفته آینده در نوار شمالی کشور خبر داده است. امروز دریای عمان و فردا خلیج فارس مواج خواهد بود.

انتهای پیام/م

پیش بینی هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب :
وبگردی