نمناک اخباراقتصاد سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان راه اندازی شد
سوابق بيمه شدگان ، سوابق بيمه شدگان
مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با ارسال نامه ای و عذر خواهی از بیمه شدگان از راه اندازی سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان خبر داد.
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395
بازدید : 4,166 نفر

راه اندازی سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان با 4 ماه تاخیر

 مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با ارسال نامه ای در ادامه توضیحاتی در رابطه با سوابق بیمه شدگان ، از بیمه شدگان این سازمان بابت وقفه ایجاد شده در سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان عذرخواهی کرده و اعلام داشته که سامانه مذکور ازاوایل آبانماه امسال با افزایش سطح کیفی وامنیتی، مجددا راه اندازی شده است.

 "امیر عباس تقی پور" با ارسال توضیحاتی به مطلب مندرج با عنوان "سامانه سوابق بیمه شدگان از دسترس خارج شد ؛ 14 میلیون نفر آواره شدند" واکنش نشان داده و آورده است:به منظور تکریم بیمه شدگان و اطلاع رسانی به هنگام به آنها، سامانه سوابق بیمه شدگان به عنوان یک سرویس تکمیلی در ارایه خدمات مطلوب و همچنین ایجاد شفافیت و اعتماد متقابل سازمان با مخاطبان از سال 89 راه اندازی و در اواسط مرداد ماه 95 به علت پاره ای از ملاحظات فنی و رفع نواقص ، همچنین برای حفظ حریم شخصی بیمه شدگان،ارتقای نرم افزارهای مربوطه و به روز رسانی آن ، موقتا غیرفعال شد.

 مشاور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، در ادامه این نامه، ضمن عذرخواهی از بیمه شدگان به دلیل این وقفه،تاکید کرده که به اطلاع می رساند سامانه مذکور از اوایل آبان ماه امسال با افزایش سطح کیفی و امینتی، مجداد راه اندازی شده است.

 

سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان راه اندازی شد

سامانه ثبت سوابق بیمه شدگان راه اندازی شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف