نمناک اخباراقتصاد سامانه سهام عدالت دوباره باز شد + جزئیات
سامانه سهام عدالت ، جزئیات جدید سهام عدالت
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد سامانه سهام عدالت مجدد باز شده است ، این سازمان مهلت نهایی استفاده از این سامانه را منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1396

سامانه سهام عدالت 96 دوباره باز شد

سامانه سهام عدالت که به منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از ابتدای آبان ماه امسال از دسترس خارج شده بود، از صبح امروز مجدد در دسترس مشمولان قرار گرفت.

سامانه سهام عدالت

مهلت استفاده از سامانه سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد:از یکم آبان ماه جاری به مدت 4 روز سامانه سهام عدالت به منظور بروزرسانی سیستم و تغییرات لازم از دسترس عموم مشمولان سهام عدالت خارج شد که با پایان این زمان، از روزجاری(جمعه مورخ 5/8/96) دوباره امکان ثبت شماره شبای بانکی و مشاهده صورت وضعیت دارایی در قالب نسخه 4 نسخه جدید سامانه فراهم شد.

بر این اساس تمامی مشمولان سهام عدالت و بازماندگان فوت شدگان این سهام می توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی مشمولان در سامانه سهام عدالت، از صورت وضعیت مربوطه آگاه شوند و همچنین در صورتی که تاکنون شماره شبای حساب بانکی به این سامانه اعلام ننموده اند، اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود کنند.

سامانه سهام عدالت دوباره باز شد + جزئیات

سامانه سهام عدالت دوباره باز شد + جزئیات
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 218
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 115 103
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف