نمناک تکنولوژیگوناگون راهنمای تهیه سامانه پیامک معتبر
این روزها زمانی که قصد راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود را دارید با توجه به اینکه نزدیک ترین پل ارتباطی شما و سایر افراد جامعه گوشی موبایل ایشان است

 اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند ارسال پیامک تبلیغاتی است .

یک سامانه پیامک مناسب متواند شما را نجات دهد

از کجا شروع کنیم !

 

این روزها ارائه دهندگان خدمات پنل اس ام اس بسیار زیاد شده اند علت این موضوع هم این است که هر شخصی با اندک سرمایه می تواند از یکی از نمایدگان اصلی سامانه پیام کوتاه یک سامانه پیامکی دریافت کند و با صرف هزینه زیر یک میلیون تومان تجارت خدمات پیامک کوتاه خود را آغاز کند.

ولی آیا واقعا با چنین پشتوانه ای می توان به مشتری خدمات مناسب و پشتیبانی قوی داد؟

مشکل از اینجا شروع می شود که ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه بر عکس ظاهر آن کار پیچیده و نیازمند دانش تجربه و نفوذ بالا در این حوزه است.

 

پنل اس ام اس

 

تجربه ارائه دهنده سرویس به شما

پنل پیامک مناسب اگر پشتیبانی مناسبی داشته باشد دیگر جای نگرانی برای شما نیست.

لطفا ساده نباشید و از متن های تشکر و تقدیر هایی که در یک وب سایت در هر حوزه ای می بینید به وجد نیامده و تصور نکنید تمام شعار ها درست است .

چیزی که به شما کمک می کند اعتبار یک سایت را کشف کنید تاریخ ایجاد آن است که به وسیله سایت هایی که این خدمات را انجام می دهند می توانید پیدا کنید یک سایت از چه زمانی شروع به کار کرده بدون شک سایتهایی با قدمت بیشر دارای تجربه بالاتر و اعتبار بیشتری هستند .

موضوع مهم دیگر این است زمانی که یک سایت یا خدمات را جستجو می کنید دقت داشته باشد تفاوت تبلیغات گوگل و سایت هایی که دارای رتبه هستند را درک کنید غالبا سایتهای تبلیغات دهنده در گوگل از اعتبار خوبی بر خوردار نیستد و احتمال تعطیل شدن انها حتی طی چند هفته بعد از شروع فعالیت بعید نیست… !

در عوض سایت هایی که درنتایج جستجو رتبه مناسبی دارند قطعا سالها است در حال فعالیت هستند و برای رسیدن به آن رتبه زحمت زمان و هزینه زیادی صرف کرده اند پس قابل اعتماد تر هستند.

نماینده اصلی و دست اول بودن

بسیار مهم است از سایتی سامانه پیامک خود را تهیه کنید که از اپراتور به صورت مستقیم نمایندگی داشته باشد.

نماینده اصلی بودن به ارائه دهنده سرویس پیامک انبوه تبلیغاتی کمک میکند به اعتبار و نفوذ خود بتواند پشتیبانی خوبی از اپراتور برای شما دریافت نماید و در صورت ارسال نشدن و یا هر گونه مشکلی در ارسال اس ام اس تبلیغاتی شما مشکل را سریع رفع نماید.

مهم ترین موضوع در خرید از نماینده اصلی سامانه پیامک این است که نمایده باید سقف فروش خود را برای حفظ نمایندگی بالا نگه دارد و تمام سعی خود را برای ارسال تمام پیامک های سفارش داده شده توسط شما خواهد کرد.

موضوع کم فروشی در سامانه های پیامک بسیار جدی است و تنها را اطمینان از آن خرید از نماینده معتبر می باشد

گراش دهی دقیق

اپراتور های ارسال انبوه پیامک به نماندیگان خود سرویس برنامه نویسی ارائه می دهند که گزارش دقیق پیامک های ارسال شده و یا لیست سیاه تکی و انبوه را می دهد و اگر سامانه به لحاظ برنامه نویسی دقیق کار شده باشد می تواند گزارش دقیق به کاربران خود بدهد و اگر سامانه پیامک شما در ارائه گزارش دقیق بهانه می آورد یا مشکل برنانه نویس دارد و یا کم فروشی.

map2

تنوع در امکانات

یک سامانه پیامک قوی و کاربردی باید شامل بخش های دقیق :گزارش , دفتر چه تلفن , نقشه , ارسال سن و جنس , شهر , کد پستی , سیستم های خودکار پاسخ گویی ,ارسال پیامک در زمان مشخص و تبریک خودکار مناسب ها باشد .

یکی از پنل های بسیار خوب که بابت این خدمات هزینه اضافه نیز دریافت نمی کند و شما تنها هزینه شارژ ارسال پیامک خود را پرداخت می نمایید سامانه پنل اس ام اس رایگان سحر  است که ضمن نمایند اصلی بودن از سابقه یازده ساله در حوزه ارسال پیامک انبوه و سامانه پیام کوتاه برخوردار است.

راهنمای تهیه سامانه پیامک معتبر

راهنمای تهیه سامانه پیامک معتبر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از saharsms.com / ص
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .