سامان قدوس بازیکن خوب تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه، به احتمال فراوان به من منچسترسیتی می رود.

سامان قدوس در راه پیوستن به منچستر سیتی

مهاجم شایسته تیم ملی فوتبال ایران بعد از درخشش در جام جهانی 2018 روسیه در آستانه تاریخ سازی در لیگ برتر جزیره قرار گرفته است، سامان قدوس مهاجم 24 ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه اوستر شوندس که عملکرد خوبی در جام جهانی 2018 روسیه داشت، مد نظر باشگاه های زیادی در لیگ های معتبر اروپا قرار گرفته بود که می توان اورتون را یکی از این موارد دانست.
در روز های گذشته شاهد انتقال رویایی علیرضا جهانبخش به باشگاه برایتون بودیم تا این نماینده شایسته فوتبال ایران با قراردادی گرانقیمت راهی انگلیس شود و حالا دقایقی پیش یکی از منابع نزدیک به باشگاه اوستر شوندس سوئد رسما اعلام کرد که باشگاه منچستر سیتی به دنبال جذب سامان قدوس است و به زودی این انتقال انجام خواهد شد.
 
  سامان قدوس
 
موضوع انتقال تاریخی قدوس به منچستر سیتی زمانی قوت گرفت که نماینده های این باشگاه برای اطمینان بیشتر باردیگر به محل برگزاری بازی این تیم در هفته گذشته لیگ سوئد رفتند و از نزدیک شاهد عملکرد قدوس بودند و رضایت خود را در رابطه با او ابراز کردند.
با وجود اینکه هنوز هیج خبر رسمی در این باره منتشر نشده است اما به نظر می آید مهاجم شایسته ایرانی به این باشگاه نزدیک شده است و شاید در چند روز آینده بتوانیم شاهد این انتقال تاریخی باشیم تا یک نماینده ایرانی در تیم قهرمان لیگ برتر جزیره حضور داشته باشد که این موضوع می تواند هم برای این بازیکن و هم برای حیثیت فوتبال ایران در جهان بسیار با اهمیت باشد و امیدواریم که به زودی شاهد این انتقال باشیم.
 
  سامان قدوس

عملکرد سامان قدوس در جام جهانی 2018

سامان قدوس 

سامان قدّوس (زاده 6 سپتامبر 1993 (15 شهریور ماه 1372) در مالمو، سوئد) بازیکن فوتبال ایرانی-سوئدی است. سامان قدّوس در پست مهاجم برای اوسترشوندس در لیگ برتر فوتبال سوئد بازی می کند.

او در شهریور 1396 ازطریق کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او همچنین از سوی تیم ملی فوتبال سوئد نیز دعوت شد اما این دعوت را نپذیرفت. او بعد از چند روز دعوت کارلوس کی روش را پذیرفت و وارد تیم ملی فوتبال ایران شد و نخستین بازی خود را در این تیم انجام داد.

سامان قدوس به تیم منچستر سیتی می رود؟!

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از ورزش11/ویکی پدیا/ح.ب
برچسب :
نظرات
وبگردی