نمناک ورزشفوتبال آنالیز عملکرد سامان قدوس بازیکن دورگه تیم ملی
سامان قدوس ، سامان قدوس فوتبالیست
سامان قدوس بازیکن جدید تیم ملی ایران در آذر ماه سال گذشته به تیم ملی سوئد دعوت شد و در 2 دیدار دوستانه یک گل به ثمر رساند.

سامان قدوس بازیکن جدید تیم ملی ایران

در لیست تیم ملی ایران برای دو دیدار آخر انتخابی جام جهانی روسیه نام یک بازیکن جدید و تقریبا نا آشنا به چشم میخورد. سامان قدوس بازیکن ایرانی سوئدی است که برای اولین بار به تیم ملی ایران دعوت شده است تا پس از وقفه ای چند ساله دوباره شاهد حضور بازیکنان دو تابعیتی در تیم ملی باشیم.

سامان قدوس 24 ساله، فوتبال حرفه ای را از 17 سالگی و از سطوح پایین لیگ سوئد آغاز کرد. این بازیکن از سال 2016 پس از پیوستن به اوسترسوند در بالاترین سطح فوتبال سوئد حضور دارد و با این تیم موفق به فتح جام حذفی سوئد شد. او در انتخابی لیگ اروپا درخشش فوق العاده ای داشت و توانست در 5 بازی 2 گل زده و 2 پاس گل نیز بدهد.عملکرد وی به گونه ای بوده که پیشنهاداتی از کوئیزپارک رنجرز،هرتابرلین و آژاکس نیز داشته است و با این اوصاف در آذر ماه سال گذشته به تیم ملی سوئد دعوت شد و در 2 دیدار دوستانه یک گل به ثمر رساند.

 

سامان قدوس

بازیکن دو رگه تیم ملی ایران

 

هر چند که در بازیهای اخیر سامان بیشتر مهاجم نوک بازی کرده و به نظر می رسد این پست، پست اصلی قدوس باشد ولی تجربه نشان داده که این بازیکن قدرت بازی در چندین پست را دارد.او در پستهای وینگر چپ و راست ، هافبک چپ و راست و هافبک هجومی، هافبک وسط و حتی هافبک دفاعی سابقه بازی دارد و می تواند در مناطق مختلف زمین ،عصای دست کی روش باشد.با توجه به حضور مهاجمین طراز اول در تیم ملی و همچنین قرار گرفتن نام قدوس به عنوان هافبک در لیست بازیکنان دعوت شده تیم ملی به نظر می رسد که کی روش به عنوان پلی میکر، پشت سر مهاجمان از این بازیکن ایرانی سوئدی استفاده خواهد کرد.

 

سامان قدوس

بازیکن دو رگه تیم ملی ایران

 در پروفایل این بازیکن در سایت هو اسکورد،این بازیکن ،یک بازیکن دریبل زن،خطرناک در ضد حمله و خطاگیر معرفی شده است و پاسکاری ، قدرت خلق موقعیت ، دریبل زدن و حفظ توپ از نقاط قوت این بازیکن ذکر و قید شده که این بازیکن نقطه ضعف خاصی ندارد.

بازیکنان دو تابعیتی دعوت شده به تیم ملی دو سرنوشت متفاوت تاکنون داشته اند و به نظر می رسد سامان قدوس با این رزومه در دسته بازیکنان با کیفیت و موفق قرار بگیرد. بازیکنی که سرمربی تیم ملی سوئد از ، از دست دادنش حسرت میخورد قطعا از سطح فنی بالایی برخورددار است.

آنالیز عملکرد سامان قدوس بازیکن دورگه تیم ملی

آنالیز عملکرد سامان قدوس بازیکن دورگه تیم ملی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف