نمناک ورزشفوتبال سامپائولی سرمربی آرژانتین در جام جهانی 2018 اخراج نمی شود؟!
سامپائولی ، اخراج سامپائولی
سامپائولی هدایت تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیدار برابر تیم نیجریه را هم بر عهده خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1397

سامپائولی در جام جهانی اخراج نمی شود

خورخه سامپائولی، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین تا پایان جام جهانی در سمتش باقی خواهد ماند. در آخرین ساعات شایعاتی وجود داشت که بازیکنان تیم خواستار برکناری سرمربی آرژانتینی شده بودند. همچنین شبکه TyC Sports از حضور خورخه بوروچاگا برای هدایت آلبی سلسته در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل نیجریه صحبت کرده بود.

آرژانتین در جام جهانی 2018

اخراج سامپائولی از تیم ملی آرژانتین

اخراج سامپائولی 20 میلیون دلار برای فدراسیون فوتبال آرژانتین(AFA) هزینه در برخواهد داشت. قرارداد کنونی سرمربی آرژانتینی پنج ساله است (تا سال 2019) و بعید به نظر می رسد AFA بدون دلیل خاصی قرارداد سامپائولی را لغو کند. به نظر می رسد اگر جدایی سامپائولی رخ دهد بر اساس توافق طرفین باشد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین هنوز دستمزد خراردو مارتینو و ادگاردو بائوسا (سرمربیان پیشین تیم ملی) را می پردازد. آنها تا جام جهانی 2018 با تیم ملی قرارداد داشتند، به همین خاطر AFA به دنبال این است که با یک توافق دوستانه سامپائولی پس از پایان جام جهانی تیم ملی را ترک کند.

صحبت های سامپائولی پس از بازی با کرواسی

خورخه سامپائولی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« به خاطر این شکست، درد بزرگی در سینه دارم. متاسفانه نتوانستم جریان بازی را به خوبی بخوانم و تصمیمات درستی نگرفتم. برنامه هایم برای این بازی نتیجه نداد و حالا باید منتظر اندک شانس های مان برای صعود بمانیم. در واقع چاره دیگری نیست.

من مسئولیت این شکست را تمام و کمال بر عهده می گیرم. این شکست تقصیر مسی نیست و کسی بازیکنانم از جمله کابایرو را سرزنش نکند. البته واضح است که اشتباه کابایرو روی گل اول، در نهایت برای ما گران تمام شد.»

صحبت های سامپائولی

نتیجه بد تیم ملی فوتبال آرژانتین در برابر کرواسی

سامپائولی ادامه داد:« نباید در میان بازیکنان به دنبال مقصر گشت و این ناکامی متوجه من است. در زمین نتوانستیم به هماهنگی خوبی برسیم و انتظارات به حق مردم آرژانتین را برآورده کنیم. از این بابت واقعا متاسفم.

برنامه من پرس و ایجاد فشار روی هافبک های کرواسی بود؛ چرا که می دانستم در آن منطقه، بازیکنان درخشانی دارند؛ ولی گل اول، شیرازه تیم را به هم ریخت. از لحاظ روحی ویران شده بودیم و دیگر نتوانستیم بازی را مدیریت کنیم. بازیکنانم نتوانستند خودشان را با پروژه من وفق دهند و همه چیز شکست خورد. همچنین متاسفانه نتوانستیم تیمی در خور مسی را برای این رقابت ها آماده کنم.»

سامپائولی سرمربی آرژانتین در جام جهانی 2018 اخراج نمی شود؟!

سامپائولی سرمربی آرژانتین در جام جهانی 2018 اخراج نمی شود؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا/ ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف