نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سام درخشانی و بهنام صفوی و یک آرزوی کودکانه + تصاویر
بهنام صفوی ، سام درخشانی
بهنام صفوی خواننده پاپ و سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون آرزوی یک پسر بچه را با یک هدیه برآورده کردند.

بهنام صفوی و سام درخشانی میهمان برنامه جشن رمضان بودند. این بار نوبت بهنام صفوی بود تا در  آیتم قلب آرزوها آرزوی یک پسربچه را برآورده کند.

سام درخشانی و بهنام صفوی

خواننده و آهنگساز آلبوم فوق العاده با اشاره به وظایف انسانی هر یک از افراد جامعه، بیان کرد:درنزدیکی ما، افراد نیازمندی هستند که حال در سطوح مختلف، به محبت های اینچنینی نیاز دارند و این یک واقعیت دردناک است. فکرش را بکنید که کودکانی هستند که در حسرت تجربه ی خوردن بستنی یا پیتزا هستند؛ چیزی که شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد. بنابراین لازم نیست قدم خیری که برمی داریم، کار بزرگ و یا عجیبی باشد.اگر هر کدام از ما به قدر وسعمان کمک کنیم، خیلی ها به آرزوهایشان می رسند و یا نیازشان برطرف می شود.

بهنام صفوی

صفوی افزود:وقتی توانستم آرزوی یک پسربچه ی دوست داشتنی را برآورده کنم، واقعاً حال خوبی پیدا کردم. لحظه ای که بسته ی حاوی تبلت را باز می کرد، اشتیاقی که پس از باز شدن آن داشت و برق چشمانش، باعث شد یکی از زیباترین لحظات زندگی من رقم بخورد؛ تجربه ی شیرینی که به راحتی قابل وصف نیست.

بهنام صفوی

سام درخشانی و بهنام صفوی و یک آرزوی کودکانه + تصاویر

سام درخشانی و بهنام صفوی و یک آرزوی کودکانه + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 70
برگرفته از جام جم نوا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 61 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف