نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حرف های سام درخشانی درباره فیلم پلیس بازی پیمان قاسم خانی
سام درخشانی ، فیلم پلیس بازی
پیمان قاسم خانی نویسنده نام آشنا فیلمی با ژانر پلیسی را در دست ساخت دارد که سام درخشانی از بازیگران سینما و تلویزیون نیز در این فیلم به همراه حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی و امیر مهدی ژوله بازی خواهد کرد.

سام درخشانی در فیلم پلیس بازی پیمان

سام درخشانی که این روزها خود را برای بازی درفیلم پلیس بازی پیمان قاسم خانی آماده می کند، از جزییات این فیلم گفت.

سام درخشانی بازیگر سینما که امسال در جشنواره فیلم فجر حضور ندارد، درباره فعالیت های اخیر خود گفت:به زودی در فیلم "پلیس بازی" به کارگردانی پیمان قاسم خانی مقابل دوربین می روم. قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده ام.

وی ادامه:بازی در این فیلم را دوست دارم، چون که حمید فرخ نژاد و دوستان خوبم پژمان جمشیدی و امیرمهدی ژوله هم در آن حضور دارند. علاوه بر این بیژن امکانیان و رضا رویگری، دو بازیگری که تقریباً از یک دوره سینمایی می آیند، در فیلم بازی می کنند.

سام درخشانی

عکس سام درخشانی 

بازیگر مجموعه تلویزیونی"نابرده رنج" بیان کرد:برای انتخاب نقش هایم چند مورد برایم اهمیت دارد. بر اساس تجربیات ذهنی ام نقش ها را انتخاب می کنم. اگر هم نقشی را بپذیرم واکنش هایم متعلق به همان می شود تا آن شخصیت را درونم تقویت کنم. بارها شده برای بازی در نقشی، شخصیتم تا زمان بازی در آن نقش تغییر کرده است.
فیلم "پلیس بازی" ماجرای تعلیم دو نفر است که در حال تعلیم بازیگری در نقشی اکشن هستند. در اولین فیلم سینمایی پیمان قاسم خانی؛ حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، رضا رویگری، مانی حقیقی، نسیم ادبی و امیرمهدی ژوله بازی خواهند کرد.

طبق شنیده ها به احتمال فراوان تهیه کنندگی فیلم " پلیس بازی" را عبدالله اسکندری طراح گریم بر عهده خواهد داشت.

حرف های سام درخشانی درباره فیلم پلیس بازی پیمان قاسم خانی

حرف های سام درخشانی درباره فیلم پلیس بازی پیمان قاسم خانی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از هنرانلاين - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف