نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سام درخشانی به زودی پدر میشود
سام درخشانی ، دختر سام درخشانی
کامبیز دیرباز در برنامه من و شما اعلام کرد که برکه دختر سام درخشانی تا چند ماه دیگر به دنیا می آید و سام درخشانی به زودی پدر میشود.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1396

برکه دختر سام درخشانی تا چند ماه دیگر به دنیا می آید

کامبیز دیرباز در روزی که مهمان برنامه من و شما در برج آزادی بود در گفتگو با آرش ظلی پور مجری برنامه پرده از یک راز درباره زندگی شخصی سام درخشانی برداشت و خبری درباره این هنرمند جوان سینما و تلویزیون کشورمان داد.

سام درخشانی پدر جدید سینما

کامبیز دیرباز در برنامه من و شما گفت :امیدوارم سام ناراحت نشه ولی من میگم که سامی داره بابا میشه و برکه خانم درخشانی تا چند ماه دیگه به دنیا میاد . دوست و برادر عزیزم سام درخشانی پدر میشه و من از همین جا بهش تبریک میگم و براش آرزوی لحظات شادی رو دارم . سام عاشق بچه است همونجوری که نیاز همه زندگی منه...

سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش

محسن رجب پور ، حامد همایون و کامبیز دیرباز مهمان برنامه روز جمعه من و شما بودند و در بخشی از گفتگو آرش ظلی پور مجری برنامه درباره حواشی صحبت های بهناز جعفری با خبرنگاران پرسید که کامبیز دیرباز از خبرنگاران بابت رفتار خانم جعفری عذرخواهی کرد و گفت بهناز بخاطر بیماری اش شرایط خوبی ندارد و من از طرف او از خبرنگاران عذرخواهی میکنم چراکه اگر خود بهناز هم اینجا بود همین کار را انجام میداد.

سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش

26 خرداد ماه سال 94 بود که سام درخشانی با انتشار تصویری خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و به تمام شایعات پیرامونش خاتمه داد و اکنون بعد از گذشت دو سال از ازدواج این هنرمند جوان کامبیز دیرباز خبر پدر شدنش را منتشر کرد.

سام درخشانی به زودی پدر میشود + عکس

سام درخشانی به زودی پدر میشود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
لیلی

لیلی

تبریک میگم ب سام و خانمشون ایشالا ک قدمش خیر باشه

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف