نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری + عکس
سام درخشانی ، سام درخشانی در پالتو شتری
سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری به روز کرد.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی بازیگر پرکار این روزهای سینما درحالی که به تازگی مشغول بازی در فیلم سینمایی دشمن زن ساخته کریم امینی بود با یک پروژه سینمایی دیگر قرارداد بست و به جمع بازیگران فیلم سینمایی پالتو شتری به نویسندگی علی میرزایی پیوست.

بازی سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری نوشت :سینمایی پالتو شتری ، نقشی متفاوت و فیلمنامه ای محشر از مهدی علی میرزایی عزیز....

سام درخشانی

سام درخشانی در فیلم پالتو شتری

سام درخشانی چندسالی است که در عرصه سینما حضور پررنگ تری را تجربه میکند و از جمله جدیدترین بازی های او در سینما میتوان به فیلم سینمایی دشمن زن ، تگزاس ، خجالت نکش و خوب بد جلف اشاره کرد. مهدی علی میرزایی نویسندگی آثاری چون گشت ارشاد ، پارادایس ، هفت معکوس و در مدت معلوم را برعهده داشته است.

سام درخشانی

گریم سام درخشانی در فیلم پالتو شتری در کنار همسرش

دشمن زن تازه ترین فیلم سام درخشانی است که با پایان مراحل فنی به زودی آماده نمایش میشود.

داستان فیلم دشمن زن :در داستان این فیلم آمده:چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب در میاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان.

سام درخشانی

سام درخشانی در فیلم دشمن زن

بازیگران فیلم دشمن زن :سام درخشانی- گوهر خیر اندیش- بهاره کیان افشار- بهرنگ علوی- الناز حبیبی- مریم سعادت - مونا شناس با حضور امیر حسین آرمان و سیروس همت.
 
سام درخشانی

سام درخشانی و بهاره کیان افشار در فیلم دشمن زن

گریم و بازی متفاوت سام درخشانی در فیلم پالتو شتری

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف