نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سام نوری خواهرزاده فردین در سریال درحاشیه + عکس
سام نوری ، خواهر زاده فردین
حضور سام نوری یکی از نکات جالب سریال در حاشیه مدیری است که شباهت زیادی با مرحوم محمدعلی فردین دارد.
بازدید : 28,617 نفر

سام نوری بازیگر سریال در حاشیه مهران مدیری خواهر زاده محمدعلی فردین میباشد که شباهت قابل توجهی نیز با آن مرحوم دارد.

سام نوری خواهرزاده زنده یاد فردین البته ترجیح می دهد در تثبیت حضور خود در عرصه بازیگری، بیشتر متکی به توانایی های خودش باشد تا وابسته به نسبت فامیلی و دایی فقیدش.  او متولد 1350 است و در سریال های «مرد دو هزار چهره»، «قهوه تلخ» و «در حاشیه» با مدیری همکاری داشته است. «نهنگ عنبر» ساخته در نوبت اکران سامان مقدم دیگر بازی اوست.  
 
 سام نوری مهران مدیری
 
او در رشته های مهندسی الکترونیک و مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است و درباره نحوه ورود خود به عرصه بازیگری می گوید:«من و علیرضا عصار از دوستان قدیمی هستیم و از طریق وی با آقای مدیری آشنا شدم تا اینکه به پیشنهاد ایشان در «مرد دو هزار چهره» برای نخستین بار جلوی دوربین رفتم. البته من حدود 21 سال در ایران نبودم و در بازگشت به کشور، این آشنایی صورت گرفت. هر چند مادرم خانم فاطمه نوری هم در زمینه بازیگری فعالیت دارند و در کل از کودکی در خانواده ای هنرمند پرورش یافته ام. مرحوم دایی ام زمانی که بازی می کردند من کودک بودم و از تماشای کارهای او لذت می بردم. گرچه به دلیل سن کم، خاطره چندانی از آن مرحوم ندارم.».
 
سام نوری و محمدرضا هدایتی
سام نوری و محمدرضا هدایتی

سام نوری خواهرزاده فردین در سریال درحاشیه + عکس

سام نوری خواهرزاده فردین در سریال درحاشیه + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 155
برگرفته از بانی فیلم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 145 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف