نمناک اخبارحوادث 8 کشته و مجروح در 2 حادثه اتوبوس های ولوو
تصادف ، تصادف در جاده کرمان یزد
سرهنگ رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از 3 کشته و 5 مجروح در 2 حادثه اتوبوس های مسافربری ولووو یکی در کیلومتر 45 محور آباده به اصفهان و دیگری در جاده کرمان یزد خبر داد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1396

تصادف مرگبار 2 اتوبوس مسافربری ولوو در دو جاده کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:در 2 حادثه اتوبوس متاسفانه 3 تن کشته و 5 تن مجروح شدند.
سرهنگ نادر رحمانی افزود:در حادثه اول حوالی ساعت 3:50 در کیلومتر 45 محور آباده به اصفهان در شمال استان فارس یک دستگاه اتوبوس ولوو با 16 سرنشین از جاده خارج شد که در این حادثه 2 تن کشته و 2 تن مجروح شدند.
وی با بیان این که اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی آسیا سفر تهران بود که از شیراز به سمت پایتخت در حال تردد بود گفت:برابر نظر کارشناسان پلیس راه استان، عدم توجه به جلو راننده اتوبوس علت این حادثه بوده است. 

سرهنگ رحمانی

سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود:در حادثه دیگری در کیلومتر 79 محور کرمان - یزد یک دستگاه اتوبوس ولوو با 16 سرنشین به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه، واژگون شد که در این حادثه یک نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند.
وی با اشاره به این که اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی 17 پیک صبا بود گفت:این اتوبوس از زاهدان به سمت یزد می رفت که دچار این سانحه شد.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان این که بارش برف و باران در بسیاری از محورهای کشور هم اکنون گزارش شده است از رانندگان خواست ضمن رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی حتما در محورهای برفگیر و کوهستانی، تجهیزات زمستانی بخصوص زنجیر چرخ و غذای گرم و پتو به همراه داشته باشند و از شتاب و عجله خودداری کنند تا به سلامت به مقصد برسند.

8 کشته و مجروح در 2 حادثه اتوبوس های ولوو

8 کشته و مجروح در 2 حادثه اتوبوس های ولوو
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف