نمناک سرگرمیگوناگون سر موش داخل ساندویچ مک دونالد + عکس
مک دونالد ، رستوران مک دونالد
پیدا شدن سر یک موش در ساندویچ همبرگر یکی از رستوران های آمریکایی مک دونالد مکزیک، این رستوران را به تعطیلی کشاند.
بازدید : 5,217 نفر

مک دونالد با طعم سر موش

مک دونالد یکی از بزرگترین رستورانهای زنجیره ای در دنیا است که از سال 1940 بنا نهاده شده است.برخی از نمایندگان این رستوران زنجیره ای با عدم رعایت بهداشت منجر به تعطیلی فست فودشان شده و از اعتبار آن کم می کنند.

پس از آن که یکی از مشتریان رستوران آمریکایی «مک دونالد» در مکزیک از یافتن سر یک موش در ساندویچ همبرگر یکی از نمایندگی های این رستوران در مکزیک خبر داد، دادستانی مکزیک روز گذشته دستور تعطیلی این رستوران را صادر کردند.

این مشتری مکزیکی با انتشار تصویر ساندویچ همبرگر خریداری شده از یکی از شعبه های رستوران «مک دونالد» که تصویر سر یک موش به همراه سبیل های آن به وضوح مشاهده می شود، جنجال تازه ای علیه این رستوران آمریکایی به وجود آورده است.

موش در ساندویچ مک دونالد

«مک دونالد» در واکنش به این اتفاق در صفحه خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت که ما اظهارات این مشتری مکزیکی را با موشکافی تمام مورد بررسی قرار دادیم و اعلام می کنیم که اظهارات وی کاملا دروغ می باشد و سر حیوان مذکور پس از خریداری این ساندویچ داخل آن قرار گرفته است.

مقامات مکزیکی نیز اعلام کردند تا زمان آشکار شدن حقیقت این ماجرا، این رستوران «مک دونالد» تعطیل خواهد بود.

منابع نزدیک به دادستانی مکزیک نیز عنوان کردند که تحقیقات درباره این اتفاق آغاز شده و دادستانی کشور منتظر اعلام نظر کمیسیون فدرال حفاظت از سلامت مکزیک است.

سر موش داخل ساندویچ مک دونالد + عکس

سر موش داخل ساندویچ مک دونالد + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 20
برگرفته از فارس-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف