سانسور والیبال
پخش بازی والیبال ایران و لهستان با سانسورهای زیادی مواجه شد در حالی که این سانسورها و تکرار صحنه های آهسته ببینده های تلویزیونی را عصبی کرد.

بازهم سانسور والیبال حاشیه ساز شد، شب گذشته بازی والیبال ایران و لهستان از شبکه اول سیما در حالی پخش شد که تکرار صحنه های آهسته و سانسور رقصنده ها(!) در این بازی باعث میشد ببینده ها از صحنه امتیاز گیری تیم جا بمانند.

امسال هم با شروع لیگ جهانی باز همان مشکلات همیشگی پخش بازی ها هست؛ وجود تماشاگران خانوم و رقصنده هایی که تلویزیونی ها برای فاکتور گرفتن آنها مجبورند دست به سانسور و یا حتی تکرار بعضی صحنه های بازی بزنند که گاهی ببینده ها از صحنه امتیاز گیری تیم جا می مانند.
 سانسور والیبال
مسئولان تلویزیون مدعی هستند به خاطر اینکه پول زیادی برای خرید این مسابقات داده اند، چاره ای جز پخش رقابت های لیگ جهانی ندارند، از طرفی هنجارهای اجتماعی میهن مان هم باعث می شود که بعضی صحنه های بازی سانسور شود.
 
این مساله اما بیشتر از اینکه باعث لذت ببینده های تلویزیون شود آنها را آزار می دهد. مسابقه در ست های سوم و چهارم به قدری صحنه آهسته داشت که محتشمیان گزارشگر بازی خودش هم نمی دانست دقیقا چه صحنه ای را گزارش می کند.
 
هر چند چاره ای نیست، ولی امیدواریم یا سانسورچی های بهتری استخدام کنند و یا سانسورچی هایشان به قدری از مهارت برسند تا دیگر این اتفاقات رخ ندهد.

گاف صدا و سیما در سانسور والیبال ایران و لهستان

4.41288
این مطلب مفید بود ؟1132156
برگرفته از جام نیوز - / ک
برچسب :
نظرات
وبگردی