در این مطلب تصاویری از دکوراسیون منزل ساحلی و گرانقیمت سایمن کاول داور برنامه ایکس فاکتور را مشاهده میکنید.

دکوراسیون منزل سایمن کاول

اگر کسی حتی یک قسمت از برنامه های محبوب پاپ ایدل ، امریکن ایدل و به قبل انها بریتیش گات تلنت رو دیده باشه صد در صد با این چهره محبوب این برنامه ها آشنایی داره سایمون کاول داور مسابقات Reality Show و یا بهتره بگوییم موسس Reality show ها.

سایمن کاول ، داور معروف بسیاری از برنامه های استعداد یابی نظیر ایکس فاکتور،گات تلنت بریتانیا ، گات تلنت امریکا و… با خرید یک خانه ویلایی به قیمت 25 میلیون دلار به همه نشان داد که یکی از غول های صنعت رسانه است.

سایمن کاول

سایمن کاول داور ایکس فاکتور

سایمون کاول در برایتون انگلستان در سال 1959 به دنیا امد پدر مادر او به نام های جولی کاول و اریک کاول بودند. او برای اولین بار مسابقه تلویزیون POP IDOL را در انگلیس بنا کرد و این اغاز ره سال های آینده سایمون بود.

خانه مورد نظر داور 58 ساله برنامه ایکس فاکتور، یک عمارت ساحلی در مالیبواست که چشم اندازی رو به اقیانوس آرام دارد.این خانه ساحلی شگفت انگیز ابتدا به قیمت 26،995،000 دلار برای فروش گذاشته شده بود ولی ظاهرا اول توانسته با تخفیف خوبی آن را خریداری کند.

برطبق اطلاعات موجود این خانه دارای هفت اتاق خواب و نه سرویس بهداشتی است و مساحتی بیش از 929 مترمربع دارد.این خانه مدرن در انتهای یک جاده خصوصی قرار داشته و دارای استخر شنا و اسپا ، زمین تنیس ،زمین چمن ، تراس های متعدد و پارکینگی با گنجایش چهار اتومبیل است.

سایمن کاول

منزل سایمن کاول 

همچنین یک باشگاه ، ساختمان خدمه و کارکنان ، سوئیت مهمان با ورودی مجزا نیز در آن تعبیه شده است.اتاق خواب بزرگ و اصلی این خانه مجهز به یک سرویس بهداشتی و حمام های مجزا برای آقا و خانم خانه ،اتاق ماساژ ، شومینه و اسپا است.

به لطف پنجره های متعدد و بزرگ این خانه ، تقریبا از اکثر نقاط مختلف منزل اقیانوس قابل مشاهده است.سایمن کاول که با پسر سه ساله اش اریک و نامزدش لارن سیلورمن در این خانه زندگی خواهد کرد،خانه 15 میلیون دلاری دیگری در بورلی هیلز – کالیفرنیا و خانه دیگری در لندن دارد.

تصاویر زیر عکس های زیبایی از خانه لوکس و جدید سایمن کاول است:

سایمن کاول

تصاویر منزل سایمن کاول 

سایمن کاول

دکوراسیون خانه سایمن کاول 

سایمن کاول

منزل ساحلی سایمن کاول 

خانه ساحلی و لوکس سایمن کاول + تصاویر

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
برگرفته از پرشین وی - سینما سنتر -/ح
نظرات
وبگردی