دنا محصول جدید ایران خودرو

رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

تاریخ انتشار : 22 مهر 1393کد مطلب : 1327زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت ایران خودرو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز در نظر دارد 5 محصول جدید و به روز شده از شرکت های اروپایی و آسیایی را رونمایی کند.

شرکت خودروسازی ایران خودرو در نظر دارد از از 5 محصول جدید خود در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی در تبریز رونمایی کند.

بر اساس این گزارش، ایران خودرو در این زمینه با شرکت های مهم خودرو سازی نظیر پژو، رنو، سوزوکی و شرکت های آسیایی بر مبنای استراتژی برد- برد و سرمایه گذاری مشترک همکاری خواهد کرد.
بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز، چهار محصول جدید و به روز از شرکت های اروپایی و آسیایی رونمایی خواهد کرد.
این گزارش می افزاید عرضه این محصولات که سدان و کراس اورو هستند با هدف توسعه سهم بازار و پاسخگویی به نیاز مشتریان و تنوع بخشی صورت می گیرد.

خودرو کراس اوروگروه صنعتی ایران خودرو در عین حال به عنوان تلاشی در جهت خودرو ساز شدن از تکنولوژی و محصولات شرکت های خودروساز در قالب پروژه های مشترک تولید برندهای جهانی توسعه خواهد داد.
بر اساس این گزارش این گروه صنعتی در نمایشگاه خودرو تبریز محصولات جدیدی از جمله رنو کلیو، کپچر، خودروH30 و S30 شرکت دانگ فنگ که هر دو از موتور پژو بهره مند هستند و بنز E250 را در نمایشگاه مذکور به بازار معرفی می کند.
در این نمایشگاه محصولاتی مانند دنا، وانت PU1، پارسTU5 دو ایربگ و سورن S 90 به نمایش گذاشته می شود.
علاوه بر عرضه محصولات جدید در نمایشگاه تبریز، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه شرکت های ساپکو، ایساکو، آپکو، ایران خودرو دیزل، امداد خودرو ایران آخرین دستاوردهای صنعتی خود را به نمایش می گذارد.
این گروه صنعتی در فضای بالغ بر دو هزار متر در سالن امیر کبیر با هدف مشتری گرایی و رقابت پذیری حضوری فعال دارد.

مدیرعامل ایران خودروی تبریز از تولید خودرو جدید وانت«پی یو 1» از از اول سال 94 در ایرنت خودرو تبریز خبر داد و گفت:پس از ارزیابی استانداردهای کیفی خط تولید این خودرو از اول سال 94 تجاری سازی می شود.

وانت pu1 ایران خودرو

رونمایی از محصولات جدید ایران خودرو

1.8676
این مطلب مفید بود ؟249427
برگرفته از ایران خودرو - /م
برچسب :
وبگردی