نمناک اخباراقتصاد بسته حمایتی ( سبد کالا ) مددجویان کمیته امداد واریز شد
سبد کالا و یارانه ، سبد کالا
یک مقام ارشد دولت از واریز بسته حمایتی ( سبد کالای حمایتی دولت ) به حساب افراد تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1397

اخبار جدید از سبد کالا 97

فارس:یک مقام ارشد دولت با اشاره به سبد کالاهای خانوارهای نیازمند گفت:روز گذشته 200 هزار تومان برای افراد تحت پوشش کمیته امداد واریز شده و به تدریج دیگر گروه ها نیز دریافت بسته حمایتی را دریافت می کنند. 

یک مقام ارشد دولت با اشاره به سبد کالای خانوارهای نیازمند اظهار داشت:برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی، خانواده شهدا و ایثارگران سبد کالا پیش بینی شده که به تدریج در حال پرداخت است. 

وی افزود:در هر مرحله 200 هزار تومان به حساب افراد واریز می شود که قابل نقد شدن نیست و فقط می توانند با این اعتبار کالای اساسی مورد نیاز خانوار را براساس پیش بینی های صورت گرفته تامین کنند. 

 
سبد کالا و یارانه

واریز سبد کالا حمایتی دولت برای مددجویان کمیته امداد

این مقام ارشد دولت افزود:در مرحله اول روز گذشته برای افراد تحت پوشش کمیته امداد 200 هزار تومان به حسابشان واریز شده است و هر دو روز یکبار گروه های مختلف رقم حمایتی را دریافت می کنند. 

این مقام مسئول با بیان اینکه هنوز بسته حمایتی کارمندان قطعی نشده است، تصریح کرد:در روزهای آینده نیز این مساله نهایی خواهد شد و به تدریج برای کارمندان و بازنشستگان سبد حمایتی در نظر گرفته می شود. همچنین شناسایی کارگرانی که زیر سه میلیون تومان حقوق دریافت می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است که با حساسیت دنبال می شود.

انتهای پیام/م

واریز سبد حمایتی ( سبد کالا ) مددجویان کمیته امداد + جزئیات

این مطلب مفید بود ؟ 70 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف