نمناک اخباراقتصاد توزیع بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی + جزئیات
سبد کالا ، سبد کالا 97
مبلغ 200 هزار تومان به عنوان بسته حمایتی به حساب بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1397

پرداخت بسته حمایتی ( سبد کالا ) بازنشستگان تامین اجتماعی

فارس: براساس هماهنگی های صورت گرفته تا دو روزکاری آینده 200 هزار تومان به عنوان بسته حمایتی به حساب بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی که کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند واریز می شود. 

سازمان تأمین اجتماعی 2 میلیون و 600 هزار نفربازنشسته، از کارافتاده و بازمانده دارد که دریافتی آنها زیر 3 میلیون تومان است. براساس مصوبه هیات دولت این افراد 200 هزارتومان در مرحله اول بسته غذایی دریافت می کنند. 

قرار است تا پایان سال 600 هزار تومان بسته غذایی به این افراد پرداخت شود که 200 هزار تومان اول نقد و مابقی آن به عنوان بسته غذایی به این افراد اهداء می شود. 

بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از بین 30 قلم کالا موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنند و در بسته غذایی خود قرار دهند و در این طرح کالایی تحمیل نمی شود. 

براساس هماهنگی های صورت گرفته تا دو روز کاری آینده مبلغ 200 هزار تومان به حساب بازنشستگان و مستمری بگیرانی که کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند، پرداخت می شود. احتمالا این پرداخت ها با حقوق بازنشستگان نخواهد بود. 

لیست بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی که واجد شرایط بسته حمایتی هستند و کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند مشخص شده است که در حال همپوشانی است و بلافاصله پس از هماهنگی های لازم پرداخت می شود.

انتهای پیام/م

توزیع سبد کالا ( بسته حمایتی دولت ) بازنشستگان تامین اجتماعی 97

توزیع بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی + جزئیات
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 46
این مطلب مفید بود ؟ 39 7
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .