نمناک اخباراقتصاد توزیع بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی + جزئیات
سبد کالا ، سبد کالا 97
سرپرست سازمان تامین اجتماعی مبلغ و زمان توزیع بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) را ویژه دی ماه 97 اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 9 دی 1397

پرداخت بسته حمایتی ( سبد کالا ) بازنشستگان تامین اجتماعی

تسنیم: سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از واریز بسته حمایتی مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت:این بسته حمایتی برای 2 میلیون و 600 هزار مستمری بگیر تأمین اجتماعی پس فردا دوشنبه 10 دی واریز می شود.

محمد حسن زدا در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع خبرنگاران، گفت:تلاش کردیم که بسته حمایتی مستمری بگیران تحقق پیدا کند. در نهایت شنبه هفته جاری تامین اعتبار شد به طوری که 2 میلیون و 600 هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش که حقوق زیر 3 میلیون می گیرند بسته حمایتی را دریافت خواهند کرد. 

وی ادامه داد:تا پایان سال دو مرحله دیگر نیز سبد حمایتی به بازنشستگان ارائه خواهد شد که در مرحله اول، به صورت نقدی خواهد بود و به هر بازنشسته 200 هزار تومان تعلق می گیرد. 

به گفته زدا، بسته حمایتی به مستمری بگیرانی که تا کنون این بسته را از سایر نهادها دریافت نکرده اند، تعلق می گیرد و بازنشستگان مشمول بعد از همپوشانی بسته را دریافت می کنند. افرادی که از نهادهای دیگر بسته حمایتی گرفته اند اسمشان در لیست سازمان تأمین اجتماعی نخواهد بود. 

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی درباره حذف دفترچه های بیمه نیز گفت:دفترچه های بیمه در مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور به طور کامل حذف شده است. درباره مراکز درمانی طرف قرارداد نیز حذف دفترچه در حال اجراست و در 14 استان باقی مانده نیز ظرف چند روز آینده برنامه حذف دفترچه ها آغاز می شود

زدا درباره رفع همپوشانی دفترچه های بیمه گفت:در این خصوص با همکاری دستگاههای ذیربط اقدام می کنیم و تاکنون توانسته ایم 3 میلیون همپوشانی را حذف کنیم.

انتهای پیام/م

توزیع سبد کالا ( بسته حمایتی دولت ) بازنشستگان تامین اجتماعی 97

توزیع بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی + جزئیات
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 23
این مطلب مفید بود ؟ 14 9
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .