نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون منزل الهام گرفته از سبک شبی شیک + عکس
دکوراسیون شبی شیک ، سبک شابی شیک
مبلمان روستایی، پارچه های گلدار ظریف، لوسترهای درخشان و... را میتوان از نشانه های سبک شبی شیک در دکوراسیون منزل دانست.

آشنایی با دکوراسیون به سبک شبی شیک

شاید شما هم بدتان نیاید از اینکه بعد از مدت ها تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزل تان ایجاد کنید و از یک سبک جدید برای طراحی آن پیروی کنید، پیشنهاد ما به شما سبک شبی شیک است شاید تابحال سبک شبی شیک به گوش تان نخورده باشد در این بخش از دنیای مد نمناک این سبک دکوراسیونی را به شما معرفی میکنیم.

دکوراسیون شبی شیک

دکوراسیون منزل به سبک شبی شیک

سبک شبی شیک چگونه است؟

شبی شیک یکی از سبک های طراحی دکوراسیون داخلی است که از بریتانیای کبیر آغاز شده است، در این سبک از طراحی دکوراسیون خبری از مبلمان سلطنتی و وسایل مجلل نیست بلکه وسایل بازسازی شده و رنگ و رو رفته بیشتر به چشم میخورند، دکوراتورهای حرفه ای این سبک را به ظرافت و رمانتیک بودن میشناسند. شبی شیک الهام گرفته از سبک های سوئدی و فرانسوی است که بسیار دلنشین و دعوت کننده است.

سبک شابی شیک

سبک دکوراسیون شبی شیک

سبک دکوراسیون داخلی

آشپزخانه ای به سبک شبی شیک

ویژگی های سبک شبی شیک

از مهمترین ویژگی های سبک شبی شیک میتوان به استفاده از رنگ سفید، وسایل عتیقه، لوسترهای بزرگ و درخشان اشاره کرد که البته پارچه های گلدار و سنتی نیز در این سبک به خوبی به چشم میخورد.

استفاده از پارچه های قدیمی با طرح های گلدار برای دکوراسیون قسمت های مختلف خانه در این سبک بسیار رایج است، پارچه های نخی با طرح های وینتیج که رنگ های پاستلی دارند در این سبک خودنمایی میکنند.

شابی شیک

طراحی دکوراسیون با الهام از سبک شبی شیک

رنگ ها در سبک شبی شیک

رنگ های پاستلی، روشن و سرد در این سبک حرف اول را میزنند و رنگ های گرم جایی در دکوراسیون شبی شیک ندارند. رنگ هایی مانند صورتی، سفید، آبی کمرنگ و... جزو اصلی ترین رنگ هایی هستند که در سبک شبی شیک از آن ها استفاده میشود.

نکته: مبلمان وینتیج، پرده های نازک، گلدان های سفالی، گل و گیاهان خوشرنگ و ... جزو عناصری هستند که باید در دکوراسیون شبی شیک آن ها را به کار ببرید.

سبک شبی شیک

منزلی زیبا به سبک شبی شیک

 

دکوراسیون منزل را به سبک شبی شیک طراحی کنید + عکس

منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف