نمناک دنیای مددکوراسیون منزل سبک طراحی داخلی - سری 2
سبک طراحی داخلی ، سبک های مختلف طراحی داخلی
سبک طراحی داخلی در سری دوم به سبک مینیمال در طراحی داخلی اختصاص دارد که ترکیب و تلفیقی از سادگی و مدرن بودن در دکوراسیون با حفظ نظم و سبک خاص است.
بازدید : 14,590 نفر

 سبک طراحی داخلی به طور کلی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:سبک مدرن، معاصر، مینیمال، کلاسیک، آرت دکو، رترو، شهری، محلی، جورجین، ویکتوریایی.

 همانطور که می دانید در ابتدای هر پروژه طراحی داخلی، برای طراح این پرسش ها ایجاد می شود که چه سبکی را باید انتخاب کنم؟ به چه سبکی علاقه مندم؟ چه سبکی برای طراحی این فضا مناسب است؟ با چه سبکی احساس راحتی می کنم؟ سبک مناسب، برای طراحی یک اتاق و یا کل خانه، یک خانه ییلاقی و یا یک عمارت بزرگ، بر اساس فضای موجود و مقتضیات آن متغیر است. 

سبک طراحی داخلی

لیست سبک های طراحی داخلی که در ادامه آوردیم یک لیست دقیق نیست، بلکه مجموعه ای از رایج ترین و محبوب ترین سبک های طراحی داخلی است. در این حیطه، سبک های بیشتری وجود دارد و روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. می توانید از این لیست برای بدست آوردن درک بنیادین از سبک های رایج طراحی داخلی، ویژگی هایشان، تفاوت میان آن ها و چگونگی ایجاد آن استفاده کنید. 

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

 

 در این بخش از سبک طراحی داخلی برایتان ویژگی های سبک طراحی مینیمال را خواهیم گفت. سیک طراحی مینیمال در میان سبک ها به سبک ساده - تمیز و به دور از به هم ریختگی شناخته شده است.

سبک طراحی داخلی مینیمال در دکوراسیون تمرکز خاصی بر روی استفاده بهینه از فضا با حفظ نظم و تعادل دارد به نوعی که خط مشخص چیدمان به وضوح در ان دیده می شود.

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

اگر شما ازطرفداران  به هم ریختگی و حضور لوازم خانگی اضافه و خرت و پرت های رایج در دکوراسیون های دیگرنیستید سبک طراحی داخلی مینیمال بهترین سبک برای دکوراسیون و طراحی داخلی خانه شماست.

 رنگ های به کار رفته در طراحی سبک داخلی مینیمال رنگ های روشن و ملایم هستند. سفید میزبان ترکیب هر رنگ روسن دیگری در این سبک است.

 سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی

سبک طراحی داخلی - سری 2

سبک طراحی داخلی - سری 2
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 31
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف