“لیلا حاتمی” و علی مصفا در کنار دوفرزندشان تعریفی از یک خانواده یکپارچه و صمیمی هستند. آنها اغلب در جشنواره ها و روی فرش قرمزها با لباس هایی به سبک خودشان حاضر می شوند.

لباس پوشیدن به سبک لیلا حاتمی و علی مصفا

لیلا حاتمی در 9 مهر1351 در تهران متولد شد و از کودکی در فیلمهای پدرش حضور داشت. دیپلم خود را در رشتهٔ ریاضی فیزیک از تهران گرفت و برای ادامهٔ تحصیل به لوزان سوئیس رفت.در دانشگاه پلی تکنیک در رشتهٔ برق شروع به تحصیل کرد و پس از دو سال این رشته را رها کرد و به تحصیل ادبیات فرانسه در دانشگاه لوزان مشغول شد.سال 1375 به علت بیماری پدرش به ایران آمد و از آن پس در تهران اقامت کرد. سال 1375 اولین کار سینمایی خود را در فیلمی غیر از فیلم پدرش انجام داد. لازم به ذکر است بیش از آن در سال 1370 در فیلم دلشدگان کار کرده بود.

در این بخش می خواهیم نگاهی داشته باشیم به سبک لباس پوشیدن لیلا حاتمی و خانواده اش. لیلا حاتمی و علی مصفا به همراه دو فرزندشان یعنی مانی و عسل مصفا اغلب در جشنواره های داخلی و خارجی با سبک لباس های خاص خودشان که به سادگی نمی توان از کنارش گذشت با هم روی فرش قرمزها دیده می شوند.

لیلا حاتمی

عکس لیلا حاتمی و علی مصفا و فرزندانشان مانی و عسل مصفا

از همین عکس ابتدایی می توانید به اصول انتخاب لباس در خانواده لیلا حاتمی پی ببرید. یک قانون کلی در تصاویر و لباس های لیلا حاتمی و خانواده اش دیده می شود و آنهم سادگی در عین جذابیت است. آنها ساده می پوشند ولی شیک پوشند.لیلا در اکثر جشنواره ها و فرش قرمزها پوششی خاص و با اصالت را انتخاب می کند. زمانی که با علی مصفا در یک جشنواره شرکت می کند، تا حد ممکن ست بودن رنگها در لباس این زوج هنرمند و فرزندانشان دیده می شود.

لیلا حاتمی و فرزندانش

لیلا حاتمی وهمسر و فرزندانش روی فرش قرمز

لیلا حاتمی همیشه با انتخاب های کلاسیک مثل مانتوی بلند راسته، شلوار جین راسته و رنگ های ملایم دیده می شود. لباس های مد روز در انتخاب های او دیده نمی شوند و استایلی مخصوص به خود دارد. اندام متناسب و بدون اضافه وزن لیلا به او اجازه می دهد تا دستش برای انتخاب لباس باز باشد و بتواند انواع مدل ها را انتخاب کند

لیلا حاتمی

 لیلا حاتمی

لباس لیلا حاتمی در اختتامیه جشنواره کن 

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در جشنواره فرش قرمز نمایش فیلم برنده نخل طلا«خواب زمستانی» جشنواره کن 2014 

 

علی مصفا اغلب با تیپ اسپرت جلوی دوربین خبرنگاران حاضر می شود و این شاید دلیل برای سبک و استیال بدنی اوست . او اغلب با پیراهن های اسپرت، شلوارهای کتان و کت های تک دیده می شود. البته پیراهن های سفید نخی را باید انتخاب خاص احمد «گذشته» دانست . برای مردی با قامت و فرم صورت علی مصفا، لباس های اسپرت، اننخاب بهتری هستند و او را خوش استایل تر نشان می دهند. مردانی که اندامی ورزیده و چارشانه ندارند، بهتر است روش علی مصفا را در پیش بگیرند. 

لیلا حاتمی و علی مصفا

عکس لیلا حاتمی و علی مصفا

در تابستان، خودش و بچه ها اغلب با لباس های گشاد و برش آزاد دیده می شوند اما در زمستان می توان او و خانواده اش را با کت های تنگ و برشدار هم دید. کیفیت و تناسب سبک لباس در  انتخاب های علی مصفا را هم می توان دید. او شلوار جین کلاسیک اش را به یک نمونه امروزی ترجیح می دهد. مدل های مختلف پیراهن مردانه آمده و رفته اند اما او که این روزها تهیه کنندگی را هم تجربه می کند، همان پیراهن نخی را بیشتر دوست دارد. 

 لیلا حاتمی و علی مصفا

سبک لباس لیلا حاتمی و علی مصفا و فرزندانشان

 لیلا حاتمی و علی مصفا

عکس لیلا حاتمی و علی مصفا در فیلم " در دنیای تو ساعت چند است"

سبک لباس های لیلا حاتمی و خانواده اش

3.948
این مطلب مفید بود ؟3711
منبع : نمناک /ن
نظرات
وبگردی