نمناک دنیای مدگوناگون سبک تلفیقی دکوراسیون خانه با صندلی راک + عکس
صندلی راک ، صندلی راک در دکوراسیون
سبک قدیمی صندلی راک با ظاهر کلاسیک جلوه ای خاص به دکوراسیون منزل شما میدهد و میتوان آن را در هر فضایی از منزل به کار برد.

استفاده از صندلی ارک در دکوراسیون

صندلی راک همان صندلی متحرک و آرامش بخش است که معمولا در فیلم ها از آن برای کنار شومینه و پنجره استفاده میشود، شاید تا به حال به این فکر نکرده بودید که داشتن یک صندلی راک در گوشه ای از منزل میتواند چه نمای جالبی به خانه شما بدهد.

منزل تان به هر سبکی که باشد چه مدرن و چه کلاسیک میتوانید از صندلی راک در بخشی از آن استفاده کنید و یک حس نوستالژیک در منزل تان ایجاد کنید البته سبک کلاسیک با این مدل صندلی ها هماهنگ تر  است.

صندلی راک

صندلی راک در دکوراسیون منزل

صندلی راک در رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارد که انتخاب آن ها بستگی به رنگ و سبک دکوراسیون منزل تان دارد اما صندلی های راک به رنگ قهوه ای تیره بسیار پرطرفدار هستند. صندلی های راک منزل تان را خاص میکنند و حس و حال نوستالژیکی به منزل تان میدهند که قطعا برای هر ایرانی خوش آیند است، صندلی های راک برای استراحت و رسیدن به آرامش بسیار مناسب هستند .

صندلی راک در دکوراسیون

رنگ های مختلف صندلی راک

دکوراسیون تلفیقی

صندلی راک زرد رنگ 

صندلی راک کلاسیک

صندلی راک کلاسیک در دکوراسیون

استفاده از صندلی های راک در دکوراسیون تلفیقی بسیار ساده است، در سبک تلفیقی دست تان باز است و لازم نیست رنگ و مدل صندلی راک را با دکوراسیون منزل تان هماهنگ کنید بلکه فقط بر حسب سلیقه تان دست به انتخاب میزنید یعنی هر مدل صندلی راک که به نظرتان زیبا بود را میتوانید در سبک تلفیقی به کار ببرید.

صندلی راک

صندلی راک در دکوراسیون تلفیقی

 

سبک تلفیقی دکوراسیون خانه با صندلی راک + عکس

سبک تلفیقی دکوراسیون خانه با صندلی راک + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف