نمناک دنیای مدگوناگون لباس پوشیدن به سبک کژوال چگونه است؟ + عکس
سبک کژوال ، تیپ کژوال
سبک کژوال یعنی مد روز بودن در عین راحتی، در موقعیت های مختلف لباس هایی بپوشید که با آن ها احساس راحتی کنید البته نه لباس های قدیمی و شلخته.

سبک لباس پوشیدن کژوال

اگر بخواهیم خیلی خلاصه سبک کژوال را تعریف کنیم میتوانیم بگوییم سبک کژوال یعنی سبک راحتی، لباس پوشیدن به سبک کژوال زحمت زیادی ندارد زیرا باید به سمت لباس های ساده بروید که در استایل روزمره بتوان از آن ها استفاده کرد.

یکی از خوبی های محبوب شدن سبک کژوال این است که خانم ها از شر لباس های تنگ و کفش های نوک تیز خلاص شدند و میتوانند با پیروی از سبک کژوال لباس های راحت تری بپوشند.

تیپ کژوال

تیپ کژوال زنانه

استایل خیابانی به سبک کژوال

لباس پوشیدن به سبک کژوال برای استایل خیابانی یعنی استفاده از شلوار نخی و راحت، کفش های بدون پاشنه و صندل، لباس و مانتوهای گشاد که تیپ راحت و دوست داشتنی به شما میدهد.

سبک کژوال

لباس پوشیدن به سبک کژوال

لباس مهمانی به سبک کژوال

اگر برای مهمانی های مختلف میخواهید به سبک کژوال لباس بپوشید میتوانید از لباس های ساده ولی شیک که خیلی تنگ نیستند استفاده کنید و با کفش های پاشنه تخت ست کنید. اگر به سبک کژوال لباس بپوشید زمان زیادی برای حاضر شدن نمیخواهید، این سبک لباس پوشیدن یعنی مد روز بودن در عین راحتی.

استلی کژوال

استایل کژوال برای مهمانی

سبک کژوال در موقعیت های مختلف و فصول مختلف قابل استفاده است مثلا در فصل تابستان با پوشیدن یک مانتو نخی گشاد، شلوار راحت، روسری حریر و صندل یک استایل کژوال جذاب خواهید داشت.

سبک لباس پوشیدن کژوال برای خانم های امروزی + عکس

لباس پوشیدن به سبک کژوال چگونه است؟ + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف