نمناک ورزشفوتبال تلاش برای رساندن ستاره تیم ملی ایران به بازی با تیم پرتغال
ستاره تیم ملی ایران ، علیرضا جهانبخش
علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی ایران در جریان به بازی مقابل مراکش دچار مصدومیت شد، حال باید دید که وی به بازی مقابل پرتغال می رسد.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1397

تلاش برای رساندن علیرضا جهانبخش به بازی با پرتغال

یکی از دلایلی که در نیمه نخست دیدار تیم فوتبال ایران با تیم ملی اسپانیا، تدافعی ظاهر شدیم، عدم حضور علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی تیم ایران بود. این بازیکن در آخرین دقایق بازی نخست مقابل تیم ملی مراکش مصدوم شد و به خاطر کشیدگی عضلات پایش به صورت اجباری از زمین بازی بیرون رفت.

البته گفته می شد علیرضا جهانبخش به بازی با تیم ملی اسپانیا می رسد اما شنیدیم نیمکت نشینی او در بازی با ماتادورها، به خاطر آسبی دیدگی اش بود گرچه از لحظه ای که علیرضا جهانبخش به میدان رفت، توانست فشار زیادی روی مدافعان تیم ملی اسپانیا وارد کند.

ستاره تیم ملی ایران

نیمکت نشینی علیرضا جهانبخش در نیمه اول بازی با تیم ملی اسپانیا

از اطراف تیم ملی خبر رسید تلاش ها ادامه دارد تا علیرضا جهانبخش بعد از طی کردن یک دوره ریکاوری کامل، با آمادگی بسیار بالا به دیدار با تیم ملی پرتغال برسد. حضور این بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران می تواند ایران را در خط حمله، قدرتمندتر از قبل کند. امیدواریم علیرضا جهانبخش تا روز دوشنبه و بازی حساس با تیم ملی پرتغال، به مرز آمادگی کامل برسد.

ستاره تیم ملی ایران به بازی مقابل تیم پرتغال می رسد؟

تلاش برای رساندن ستاره تیم ملی ایران به بازی با تیم پرتغال
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از پارس نیوز/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف