نمناک اخبارورزشی وضعیت باورنکردنی و بد آدریانو ستاره فوتبال برزیل + تصاویر
ستاره فوتبال برزیل ، آندریانو برزیلی
آندریانو ستاره فوتبال برزیل که این روزها اصلا شرایط مناسبی ندارد و دیگر شبیه ستاره های فوتبال نیست چون تصاویری از او منتشر شده که اصلا باورکردنی نیست.

 آندریانو ستاره فوتبال برزیل

خروج آدریانو از اینتر نه تنها سرآغاز اُفت دوران بازی او شد، بلکه حال و روزی را برایش ساخته که با وضعیت بسیاری دیگر از فوتبالیست های مشهور دنیای فوتبال فرق دارد. مهاجم برزیلی که زمانی با شوت های سنگین پای چپش در اینتر و تیم ملی برزیل به عنوان یکی از بهترین های پست خودش در دنیا شناخته می شد در چند وقت اخیر به شیوه ای زندگی کرده است که به هیچ وجه شبیه دیگر بازیکنان سرشناس دنیای فوتبال هم نیست، چه برسد به ستاره ها.

سال های درخشش آدریانو با پیراهن اینترمیلان، حالا جای خود را به خاطره های شب نشینی در کلوب های شبانه داده است. آدریانو هم پس از فاصله گرفتن از فوتبال حرفه ای، حالا اسیر خوش گذرانی های بیش از حد شده است.

ستاره فوتبال برزیل

آندریانو در بدترین شرایط

رونالدینیو فوق ستاره برزیلی هم چند سال قبل، به همین وضعیت دچار شده بود اما خیلی زود به زندگی عادی اش بازگشت و گویا آدریانو تازه در این مسیر قرار گرفته است. مهاجم سابق تیم ملی برزیل که حتی نتوانست با تیم دسته چهارمی میامی یونایتد قرارداد ببندد، این روزها در منطقه فقیر نشین فاولا برزیل دیده می شود، آن هم با وضعیتی که زیاد جالب نیست.

ستاره فوتبال برزیل

روزهای آندریانو در فاولا

وضعیت باورنکردنی و بد آدریانو ستاره فوتبال برزیل + تصاویر

برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف