نمناک فرهنگ و هنرچهره ها توهین ستاره های هالیوودی به یکدیگر
ستاره های هالیوودی ، ستاره های هالیوود عکس
برای این که بدانید کدامیک از خوانندگان و ستاره های هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید.

میان ستاره های هالیوودی هم گاهی اوقات درگیریهای لفظی و توهین آمیز پیش می آید، در ادامه برخی از خواننده های هالیوود که به یکدیگر توهین کرده اند را ببینید.

درگیری ستاره های هالیوودی

بوی جرج و مدونا 

بوی جرج و مدونا

انگار مدونا دست از دعوا بر نمی دارد. هنگامی که التون جان بیخیال درگیری با مدونا شد، بوی جرج راه آن را ادامه داد. او از همان ابتدا شخصیت مدونا را مورد تخریب قرار داد و گفت که او «انسانی وقیح و پست» است. او حتی پایش را فراتر گذاشت و او را فردی «بی استعداد» خواند. شاید مدونا باید نام آهنگ اش را «آیا می خواهی مرا آزار دهی؟» می گذاشت.رای این که بدانید کدامیک از خوانندگان هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید.


مارک ای اسمیت و مامفرد اند سانز

مارک ای اسمیت و مامفرد اند سانز

بیشتر دعواهای میان خواننده ها و موسیقی دانان لفظی است اما اسمیت و مامفرد اند سانز پایشان را فراتر گذاشتند زیرا توهین لفظی برای آنها کافی نبود. یک بار که اسمیت در فستیوال موسیقی حضور داشت، با گروه مامفرد اند سانز که از آنها متنفر بود مواجه شد و آنها را «گروه مغولی ایرلندی» خواند. او ادعا می کند که در آن لحظه آنقدر عصبانی شده بود که نمی توانست جلوی توهین اش را بگیرد و حتی بطری آبی را به سمت آنها که داشتند خودشان را برای شروع اجرا گرم می کردند، پرتاب کرد.


کریستینا آگیلرا و لیدی گاگا

کریستینا آگیلرا و لیدی گاگا

هیچ دوستی و علاقه ای میان این دو ستاره نبوده است. حتما آن لباس عجیب و غریب بافته شده از گوشت و اجراهای پر از خشونت لیدی گاگا را به یاد دارید؟ اما هیچ کدام از اینها کریستینا آگیلرا را  تحت تاثیر قرار ندادطوری که این ستاره را «آزار دهنده» نامید و در مصاحبه ای گفت که ده مرتبه از او بهتر است و تعجب می کند که چگونه معروف شده است.


کانیه وست و تیلور سوئیفت

کانیه وست و تیلور سوئیفت

هیچ کس آن لحظه را از یاد نمی برد. هنگامی که تیلور سوئیفت در جشن موزیک اوارد روی سن در حال صحبت کردن بود که ناگهان کانیه وست آمد و میکروفون را از دست او گرفت و اعلام کرد که این جایزه حق تیلور نیست و باید به بیانسه داده شود. می توانید چهره بهت زده تیلور را در آن زمان تصور کنید؟


 بوی جرج و التون جان

 بوی جرج و التون جان

همه ما از سبک و ظاهر عجیب و غریب بوی جرج آگاهیم اما او اعتقاد دارد که التون جان او را نادیده می گیرد، به همین دلیل خطاب به او نوشت:«التون جان با اینهمه پول هنوز موهایش مانند دخترانی است که می خواهند با دوستان خود برای شام به بیرون بروند.»


شینید اوکانر و مایلی سایرس

شینید اوکانر و مایلی سایرس

فرقی نمی کند که شما به مایلی سایرس علاقه دارید یا از او متنفرید، در هر صورت او خوب می داند که چگونه نام خود را بر سر زبان ها و تیترهای مجلات و شبکه های اجتماعی بیاندازد. پس از این که او موزیک ویدئو « Wrecking Ball » را با آهنگ « Nothing Compares 2 U » اوکانر مقایسه کرد، اوکانر نامه ای برای او نوشت و هشدار داد که تا این حد از رسانه ها برای شهرت نام خودش سو استفاده نکند. مایلی نیز در توییتر پست بی ربطی در پاسخ به او گذاشت و شرایط بد 2 سال پیش اوکانر را متذکر شد و آن را با دوران رکود و شکست آماندا باینس مقایسه کرد. این دعوا همچنان ادامه داشت تا جایی که اوکانر او را «خطری برای زنان» دانست. 

ستاره های هالیوودی ، توهین ستاره های هالیوودی به یکدیگر

توهین ستاره های هالیوودی به یکدیگر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از برترینها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف