نمناک ورزشگوناگون ستایش عابدزاده توسط غلامپور
عابدزاده ، جدایی شیخ ویسی از تیم فوتبال نفت تهران
بهزاد غلامپور بعد از دو دهه جملاتی گفته که نشان می دهد خودش قبول دارد چقدر با عابدزاده تفاوت داشته است.
تاریخ انتشار : 23 مهر 1395
بازدید : 1,219 نفر

ستایش جالب عابدزاده توسط بهزادغلامپور

بهزاد غلامپور لب به ستایش از عابدزاده گشوده است. او که از قیاس بین بیرانوند و عابدزاده به این بحث ورود کرده ، می گوید بیرانوند اگر خیلی تلاش کند ، می تواند یک عابدزاده جدید باشد. این حرف های غلامپور از این جهت اهمیت دارند که در اواسط دهه 70 ، وقتی عابدزاده مصدوم شد ، همه فکر می کردند غلامپور که در پاس درخشیده بود و به استقلال آمد قرار است جای عابدزاده را بگیرد. او اما هیچ وقت آن گلر شش دانگی نشد که قبل از بازی های مقدماتی قطر برایش تیتر زده بودند :«بهزاد خودش یک تیم است.»

ابرارورزشی اردیرخان لارودی اید آن تیتر را زده بود تا او را تهییج کند و استقلالی ها بر این باور بودند با درخشش بهزاد ، تیم از قطر به جام جهانی می رسد اما گل های بدی که او در بازی ها خورد ، تیم خوب علی پروین را در رسیدن به جام جهانی ناکام گذاشت و همه افسوس نبودن عابدزاده را خوردند. عابدزاده که بعد از آسیب دیدگی در استقلال ، با جفای مدیران وقت این تیم چون کاظم اولیایی رها شد و یک جراحی بد ، چند سالی او را از فوتبال دور کرد. بهزاد حالا با ستایش عابدزاده ، مهر تائیدی زده بر نقش غیبت احمدرضا در آن تیم رویایی.

عابدزاده

حرف های بهزاد غلامپور از عابدزاده

مربی دروازه بان های تیم فوتبال نفت تهران در مورد شرایط تیم فوتبال نفت پیش از بازی فردا با پرسپولیس گفت:خوشبختانه شرایط خوبی داریم و توانستیم از تعطیلات لیگ کمال استفاده را ببریم، حالا آماده هستیم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم.

غلامپور در ادامه درباره جدایی شیخ ویسی از این تیم هم گفت:بعد از رفتن شیخ ویسی هم ما کارمان را انجام می دهیم و مشکلی نداریم. بالاخره شیخ ویسی دوست داشت به تیمی برود که بتواند برای آن بازی کند.
 

دروازه بان سابق تیم ملی و باشگااه استقلال همچنین در مورد عملکرد علیرضا بیرانوند درون دروازه تیم ملی گفت:بیرانوند دروازه بان خوبی است اما هیچ کس عابدزاده نمی شود، البته بیرانوند اگر بخواهد می تواند راه عابدزاده را ادامه بدهد.

ستایش عابدزاده توسط غلامپور

ستایش عابدزاده توسط غلامپور
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبر آنلاین -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف