نمناک دنیای مدگوناگون انواع پیراهن مردانه را با چی و چگونه ست کنیم؟
ست پیراهن مردانه ، ست رنگ لباس مردانه
ست کردن پیراهن مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف هر کدام اصول خاصی دارد که با رعایت کردن آن ها استایلی ایده آل خواهید داشت.

اصول ست کردن پیراهن مردانه

اگر می خواهید از جمله مردان خوشتیپ و خوش لباس باشید، این مقاله را برای ست کردن لباس مردانه دنبال کنید. گاهی برای تهیه لباس خرج زیادی می کنید ولی در آخر تیپ تان آن طور که می خواهید نمی شود. به این عادت مردان خوش تیپ دقت کنید. خانم ها عاشق مردانی هستند که به ظاهر خود اهمیت می دهند. با ما همراه باشید.

انتخاب پیراهن مهم است، نه به دلیل رنگ و طرح آن، بلکه به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می سازد. هرچند که هر کدام از آقایان بسته به سبک پوشش و یا علاقه ای که به نوع خاصی از پیراهن دارند، آن ها را متفاوت انتخاب می کنند، اما می توان برای ست کردن آن ها با انواع لباس، قوانین کلی و کوچکی پیدا کرد.

ست پیراهن مردانه

ست کردن انواع پیراهن مردانه

در این مقاله برای شما چند پیشنهاد ست کردن پنج گروه از انواع پیراهن را داریم و امیدواریم در کنار سایر مقالات برای پوشش آقایان، در انتخاب بهتر ترکیب لباس به شما کمک کند.
 
پیراهن چهارخانه
یک پیراهن زیبای غیر رسمی است که در صورت ریز و یا محو بودن طرح چهارخانه ی آن به عنوان یک پیراهن رسمی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار رسمی نیز قابل پوشیدن است. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است پیراهنی با طرح چهارخانه ی درشت را با کت و شلوار به تن کنید، حداقل در زمره لباس های کمرنگ دسته بندی شود؛ پوشیدن یک پیراهن چهارخانه ی درشت با ترکیب رنگ نارنجی و سرمه ای چندان رسمی به نظر نمی رسد! برای ست کردن شلوار اسپرت با این پیراهن ها در انتخاب انواع کتان یا جین آزاد هستید.
 
پیراهن آستین کوتاه
می تواند گزینه ی خوبی برای روز های تابستان باشد، به شرط آنکه روی آن کت رسمی نپوشید و یا در صورت ضرورت پوشیدن کت، یک کت اسپرت انتخاب کنید. این پیراهن ها بسته به طرح آن ها با انواع شلوار های پارچه ای، کتان و یا جین ست می شوند. قانون طرح ریز و درشت را که بالا به آن اشاره کردیم برای این پیراهن ها نیز رعایت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که بستن کراوات با پیراهن های آستین کوتاه، همیشه ترجیح دوم شما باشد، بهترین پیراهن برای بستن کراوات، پیراهن رسمی آستین بلند است.
ست پیراهن مردانه

روش ست کردن پیراهن مردانه 

پیراهن رنگ تیره
اگر ترکیب آن ها با لباس های دیگر درست انتخاب شود، انتخاب های شیک و محافظه کارانه ای هستند، اما برای انتخاب آن ها در موقعیت های مختلف، باید هوشمندانه عمل کرد. انتخاب یک پیراهن تیره و یک شلوار روشن بسته به اینکه سبک پوشش شما چیست، انتخاب مناسبی است. اما برای این نوع پیراهن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با شلوار وجود ندارد. فقط اگر پیراهن تیره رنگ با دکمه های نارنجی دارید، لطفا آن را با شلوار صورتی نپوشید!
 
پیراهن رنگ روشن
یکی از مناسب ترین ها برای همراهی با لباس های رسمی هستند. اگر پیراهن رنگ روشن اسپرت می پوشید به جای شلوار کتان خاکی یا قهوه ای آن را با شلوار هایی با رنگ های شاد ست کنید و یا جین های سرمه ای و آبی را انتخاب کنید. پیراهن های اسپرت رنگ روشن، برای شلوار های اسلیم فیت یکی از بهترین گزینه ها هستند.
 
پیراهن تک رنگ
اگر رسمی باشند، معمولاً رنگ های تند و بسیار گرم ندارند؛ اما برای مهمانی های شب با کراوات ها پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن هستند. آنچه برای ست کردن پیراهن های تک رنگ با کت و شلوار و کراوات مهم است، ترکیب رنگ نهایی و نیز محل استفاده ی آنهاست.
پیراهن های تک رنگ با قالب اسپرت برای ست شدن با شلوار های جین سرمه ای و نیز کتان خاکی بسیار مناسب هستند.

انواع پیراهن مردانه را با چی و چگونه ست کنیم؟

انواع پیراهن مردانه را با چی و چگونه ست کنیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف