ست کردن انواع پیراهن مردانه در طرح ها و رنگ های مختلف هرکدام اصول خاصی دارد که با رعایت آن ها استایل ایده آلی خواهید داشت.

روش های ست کردن انواع پیراهن مردانه

شاید شما هم جزو آقایانی باشید که پول زیادی برای خرید لباس خرج میکنید اما در نهایت تیپ تان آنطور که باید جذاب شود نمیشود، دلیل آن هم این است که شما در ست کردن لباس ضعیف عمل میکنید. آقایان خوشتیپ بیشتر از هرچیزی به ست بودن لباس هایشان اهمیت میدهند و سعی میکنند طرح و رنگ لباس را حرفه ای ست کنند.

ست پیراهن مردانه

ست کردن پیراهن راه راه مردانه

پیراهن مهمترین بخش استایل آقایان است آن هم به خاطر ترکیبی است که با شلوار میسازد، هر کدام از آقایان بسته به نوع سلیقه شان پیراهن های خاصی میپسندند اما در کل میتوان قوانین کلی برای ست کردن پیراهن ها مطرح کرد که باید هر مرد خوشتیپی این قوانین را بداند.

- پیراهن های آستین کوتاه نوعی از پرطرفدارترین پیراهن های مردانه هستند که برای فصل تابستان مورد استفاده قرار میگیرند، اینگونه پیراهن ها را بهتر است با کت نپوشید. پیراهن های آستین کوتاه را میتوانید با انواع شلوار کتان و جین ست کنید، با پیراهن های آستین کوتاه کراوات هم جالب نمیشود بهتر است کراوات نبندید.

پیراهن آستین کوتاه مردانه

پیراهن آستین کوتاه مردانه را با چی بپوشیم؟

- پیراهن های چهارخانه جزو پیراهن های غیر رسمی مردانه هستند که بین آقایان جوان بسیار محبوب اند البته ناگفته نماند که خانم ها هم پیراهن چهارخانه را برای آقایان بسیار میپسندند، پیراهن های چهارخانه در طرح های ریز و درشت وجود دارند که میتوانید آن ها را به صورت تکی یا با کت بپوشید.

ست پیراهن و کراوات

روش ست کردن پیراهن چهارخانه مردانه

- پیراهن های مردانه که رنگ های روشنی دارند میتوانند رسمی یا اسپرت باشند، پیراهن رنگ روشن رسمی را با کت و شلوار بپوشید و پیراهن رنگ روشن اسپرت را با شلوارهای رنگ شاد و شلوار های اسلیم فیت ست کند.

ست لباس مردانه

ست پیراهن رنگ روشن مردانه

- پیراهن های مردانه که رنگ تیره دارند را هم میتوانید با شلوار های تیره ست کنید و هم با شلوارهای روشن، اینگونه پیراهن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با شلوار را ندارند.

ست پیراهن و شلوار

ست پیراهن و شلوار مشکی مردانه

 

انواع پیراهن مردانه را با چی و چگونه ست کنیم؟ + عکس

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
نظرات
وبگردی