نمناک دنیای مدگوناگون ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند+تصاویر
ست كردن لباس ، ست كردن لباس زنانه
شما به راحتی میتوانید با رعایت یک سری نکات ساده ی اصول ست کردن لباس ،طوری لباس بپوشید که شکم بزرگ تان را مخفی کرده و اندام تان را لاغر نشان دهید.

بهترین شکل ست کردن لباس برای خانم ها

ست کردن لباس یکی از کارهای دشواری است که هر خانم زمان زیادی را صرف آن میکند بخصوص اگر اضافه وزن داشته باشد و از داشتن شکم بزرگ هم رنج ببرد. در این صورت علاوه بر مشکل ست کردن لباس ها به دنبال راهی میگردد تا شکمش کوچک تر به نظر برسد. و در لباسی که انتخاب میکند لاغر تر به نظر بیاید.

«شما همانی هستید که می پوشید» این یعنی چاق یا لاغر بودن تان در گرو انتخاب هایی است که برای پوشش تان دارید. اگر لباس هایی که انتخاب می کنید فارغ از طرح و گاهی رنگ شان متناسب اندام تان باشند شما می توانید لاغر یا حتی چاق تر به نظر بیایید. ما در این گزارش به شما می گوییم چطور می توانید به سادگی و تنها با به خرج دادن کمی ذکاوت، در آن واحد چند و حتی گاهی چندین کیلو وزن کم کنید!

داشتن شکم بزرگ یکی از مشکلاتی است که خانم ها بسیاری را درگیر خود کرده است. شما به راحتی با رعایت یک سری نکات ساده می توانید طوری لباس بپوشید که شکم بزرگ تان را مخفی کرده و اندام تان را لاغر نشان دهید.

ست کردن لباس

ست کردن لباس از کارهای دشوار برای خانم هاست

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

خانم هایی که شکم بزرگی دارند از پوشیدن لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن اجتناب کنند.

در صورت کلی خط های افقی باعث چاقتر نشان دادن اندام شده در صورتی که خط های عمودی شما را باریک و بلندتر نشان می دهد. دقیقا همین تاثیر را رنگ های تند و روشن با رنگ های تیره دارند.

1. پوشیدن گن های یک سره به جای گن هایی که فقط روی شکم را می پوشانند
گن های یک سره تمام چربی های اضافه در قسمت شکم، باسن و کمرتان را جمع می کنند در حالی که گن هایی که فقط شکم تان را می پوشانند باعث می شوند چربی های شکم شما لایه لایه نشان داده شود.

ست کردن لباس

گن های یک سره تمام چربی های اضافه در قسمت شکم، باسن و کمرتان را جمع می کنند

 2. اگر شکم بزرگی دارید لوازم جانبی مناسب انتخاب کنید
یکی از بهترین ایده ها برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند استفاده از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک است. کمربند پهن بزرگی شکم شما را پنهان می کند. همچنین می توانید از گردنبند و گوشواره های بزرگ استفاده کنید تا توجه به صورت شما جلب شود.

 

ست کردن لباس

استفاده از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند

3. استفاده از کفش مناسب
خانم هایی که شکم بزرگی دارند معمولا دارای اضافه وزن در قسمت ران پا خواهند بود. بهترین انتخاب برای این خانم ها استفاده از کفش های ساق دار پاشنه بلند است که پاها را کشیده تر نشان دهد.

ست کردن لباس

بهترین انتخاب برای خانم های چاق استفاده از کفش های ساق دار پاشنه بلند است

4. نپوشیدن لباس هایی با بالا تنه گشاد
معمولا خانم هایی که شکم بزرگی دارند سعی می کنند با پوشیدن تونیک هایی گشاد شکم بزرگ خود را پنهان کنند در صورتی که این بدترین کار ممکن است. با این کار شما بزرگی شکم تان را چند برابر می کنید.

ست کردن لباس

خانم هایی که شکم بزرگ دارند با پوشیدن تونیک های گشاد شکم بزرگ خود را پنهان می کنند

5. شلوارهای بسیار گشاد (دامن شلواری ) نپوشید
خانم هایی که دچار چاقی در ناحیه شکم هستند فکر می کنند اگر شلوارهای گشاد یکسره بپوشند چاقی شکم شان را می توانند پنهان کنند در صورتی که بهترین انتخاب برای آنها شلوارهای دمپا گشاد است.

ست کردن لباس

بهترین انتخاب برای خانم های چاق شلوارهای دمپا گشاد است

6. دامن های تنگ با کمر پهن
بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است.

ست کردن لباس

 

بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند+تصاویر

ست کردن لباس برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند+تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 33
برگرفته از سیمرغ / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 27 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف