نمناک دنیای مدگوناگون ست کردن کت و شلوارهای اسپرت با رنگ کفش
کت و شلوار ، کت و شلوارهای اسپرت
اگر می خواهید در میان مردان دیگر بدرخشید و متفاوت به چشم بیایید، به نکته هایی که در اینجا برایتان درباره ست کردن کت و شلوارهای اسپرت با رنگ کفش آورده ایم، دقت کنید.

ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار

در بعضی از محیط های کاری شما مجبور نیستید کاملاً رسمی یا اصطلاحاً همیشه با کروات باشید اما آنقدر هم غیر رسمی نیستید که بتوانید شلوار جین بپوشید. برای داشتن یک استایل مناسب میتوانید از کت و شلوارهای اسپرت کمک بگیرید . گاهی لازم است که از مدل های کلاسیک و قدیمی کت و شلوار دل بکنیم و کمی به شیوه لباس پوشیدن خود تنوع دهیم. کت های اسپرت معمولاً باعث تنوع انتخاب در پوشش آقایان شده و در انواع کلاسیک و مدرن قابل خریداری هستند و به کمد لباس یک آقا تنوع خاصی می بخشند.

کت های اسپرت در رنگ های تیره و روشن و انواع جنس پارچه موجود هستند و انتخاب آنها به سلیقه فرد و رسمی و غیر رسمی بودن آنها بستگی دارد. شما معمولاً می دانید که کجا و در چه شرایطی باید کت و شلوار رسمی بپوشید اما کت های اسپرت فاصله میان لباس کاملا رسمی و غیر رسمی را پر می کنند.

اگر می خواهید در میان مردان دیگر بدرخشید و متفاوت به چشم آیید، به نکته هایی که در اینجا برایتان آورده ایم، دقت کنید.

ما ایمیل های زیادی را دریافت می کنیم. گاهی اوقات یک نفر سوالی برایمان می فرستد که واقعا برای همه ی ما سوال است. وقتی اینگونه سوال ها مطرح می شوند، ما آنها را منتشر می کنیم تا برای همه مفید باشد. در این مقاله به یکی از این پرسش ها پرداخته ایم.
کت و شلوارهای اسپرت

بهترین رنگ برای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوارهای اسپرت

بهترین رنگ برای ست کردن کت و شلوارهای اسپرت

«سوال من این است که بهترین رنگ برای ست کردن کت و شلوارهای اسپرت کدام است؟ و اینکه آیا می توانید یک لیست از انواع خاصی از کفش ها برای پوشیدن با شلوارهای اسپرت کلاسیک بیان کنید؟»

بسیار خب، این سوالی است که خیلی از مردها با آن مواجهند، اینطور نیست؟ ما این مطلب را از آنجایی می دانیم که مردان بسیاری را در خیابان می بینیم که شلوارها و کفش های نامناسبی را با هم پوشیده اند. مردان عزیز، باید بدانید که مد مردان، چیزی فراتر از کت و شلوارهای خاکستری است. بطور کلی رنگ های مختلفی برای یک مرد قابل قبول است، به شرطی که بداند دنبال چه چیزی است.
بعضی قوانین کلی وجود دارند که باید رعایت شوند. خوشبختانه اطلاعاتی که در ادامه می آید به شما و بقیه مردان کمک خواهد کرد تا شلوارهای اسپرت کلاسیک را با کفش های مناسب ست کنید.
 
یک هماهنگی کامل
بعنوان یک قانون کلی، مردان وقتی می خواهند تصمیم بگیرند که کدام کفش را با کدام شلوار بپوشند، باید از این ترکیب رنگ ها پیروی کنند (بدون در نظر گرفتن اینکه لباس مورد نظرشان رسمی است یا نه). به یاد داشته باشید که رنگ های بسیار دیگری هستند که می توانند در این ترکیب رنگ بکار بروند، اما ما این کار را به روشی ساده انجام خواهیم داد.
کت و شلوارهای اسپرت

برای داشتن ظاهری زیبا باید لباس هایی را بپوشید که با هم تناسب دارند

رنگ کفش رنگ شلوار / کت و شلوار
مشکی، قهوه ای مایل به زرد یا قهوه ای شتری مشکی
قهوه ای شتری، مشکی خاکستری
هر سایه ای از رنگ های قهوه ای، مشکی و شتری قهوه ای
قهوه ای مایل به زرد و شتری، مشکی آبی تیره
هر سایه ای از رنگ های قهوه ای، شتری و مشکی رنگ های تن زمین
(مانند قهوه ای، خاکستری تیره و…)
 
حالا از آنجایی که انواع خاصی از کفش ها را با سبک های مشخصی از شلوار می پوشند، در این مورد نیز چند پیشنهاد برایتان داریم:
 
شلوارهای خاکی رنگ اسپرت را اینگونه بپوشید:
1. برای آنکه ظاهری کلاسیک داشته باشید، شلوارهای خاکی را با یک جفت کالج یا کفش مردانه ی منگوله دار بپوشید تا یک استایل بیزینسی کلاسیک بدست بیاورید.

2. برای آنکه ظاهر دانشجویی پیدا کنید، شلوار خاکی تان را با یک جفت کالج بپوشید.

3. اگر می خواهید کمتر رسمی باشید، مثلا برای مهمانی های تابستانی، دنبال یک جفت کفش با طرح بافت و به رنگ عسلی، یا کالجی چرمی که دور دوزی دارد باشید.

4. من شخصا شلوارهای خاکی ام را با یک جفت کفش چرمی بنددار و نوک تیز می پوشم.
 
شلوارهای پارچه ای تان را اینگونه بپوشید:
1. اگر می خواهید ظاهر اسپرت تری داشته باشید، کفش سگک دار بپوشید. سگک های ظریف این کفش ها کاملا برازنده ی شماست.

2. برای ظاهر بیزینسی، شلوار پارچه ای تان را با یک جفت کفش رسمی یا کالج منگوله دار بپوشید. برای اینکه ظاهر با مزه تری پیدا کنید، می توانید یک جفت کالج جیر را امتحان کنید.
 

کت و شلوارتان را اینگونه بپوشید:

کلاسیک:هر مردی باید یک جفت کفش بنددار چرمی سیاه داشته باشد. این نوع کفش جزء مهمی از کمد لباس هر مردی است. آن کفش هایی که کشیده هستند و پنج سوراخ بند دارند، و آنهایی که رویشان تزئینات منحنی شکل یا یک خط صاف دارد که نوک کفش را از بدنه ی آن مجزا کرده اند، اصالت و مردانگی خاصی دارند.

راه راه:برای کت و شلوارهای راه راهتان به سراغ کفش های مجلسی و براق مردانه بروید.

رسمی :برای مواقع رسمی تر، کفش های خاص مناسبتی، ساده اما بسیار شیک را امتحان کنید. کفش هایی که نوک مربعی یا تیز، اما کاملا ساده دارند.

مردان عزیز، یادتان نرود که مهم نیست چه چیزی پوشیده اید، بلکه مهم این است که چگونه لباس پوشیده اید.

ست کردن کت و شلوارهای اسپرت با رنگ کفش

ست کردن کت و شلوارهای اسپرت با رنگ کفش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از مجله تناسب اندام / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف