نمناک دنیای مدگوناگون ست گردنبند با انواع یقه + تصاویر
یقه ، یقه لباس
گردنبندها هر کدام با یک نوع یقه خاص جلوه زیباتری خواهد داشت. در ادامه ست کردن گردنبند با انواع مختلف یقه را ملاحظه می کنید.

انتخاب گردنبند با توجه به یقه لباس

زنان در سبک پوشش خود ملزم به رعایت ظرافت هایی هستند تا ظاهر آنها زیباتر و هوشمندانه تر از آن چیزی که هست به نظر برسد. بویژه اگر قرار باشد این ترفند را با به کارگیری جواهرات و لباس های مجلسی در یک مهمانی مهم به کار بگیرید و دیگران را تحت تاثیر حسن سلیقه خود قرار دهید.

برای همین زیورآلات شما باید با در نظر گرفتن لباس تان انتخاب شوند تا ضمن مطابقت با شکل یقه لباس، جلوه ای زیباتر به ظاهر شما ببخشد. پس بخوانید که با هر فرم یقه چه گردنبندی مناسب تر است.

یقه گرد:

این نوع یقه که در طراحی بسیاری از لباس های مهمانی و شومیزها به کار می رود را حتما با انتخاب گردنبندهایی که زنجیر آنها کمی پایین تر از گردن قرار می گیرد هماهنگ کنید.اما زنجیر آن هر چه ساده تر و در عوض آویز این گردنبند هر چه تو در تو و شلوغ تر باشد زیبایی یقه لباستان را چشمگیرتر خواهد کرد.

یقه بسته:

لباس هایی که بالا تنه آنها ساده و یقه هایی بسته دارند را باید با گردنبندهای ظریف و بلند هماهنگ کنید که تا روی لباستان بیفتد و فاصله مناسبی تا یقه تان داشته باشد. توجه کنید که سلیقه شما در انتخاب زنجیر های بلند به هر چه زیباتر شدن ظاهر لباستان کمک خواهد کرد. از طرفی گردنبند هایی با زنجیرهای کلفت و مدال های بزرگ دارند هیچ وقت انتخاب خوبی نخواهد بود.

یقه هفت:

این مدل یقه مناسب ترین طرح برای استفاده از گردنبندهایی با آویز بلند است. بویژه اگر با سنگ های ظریف و زیبا طراحی شده باشد و یقه شلوغ یا ساده لباستان را پوشش دهد. البته اگر نوارهای کنار یقه شما سنگی یا گلدوزی شده، بهتر است گردنبندهای ساده تری را برای همراهی با یقه لباس خود انتخاب کنید.

یقه لباس

یقه شلوغ:

این نوع لباس با این سبک یقه تنها موردی است که استفاده از گردنبند با آن ممنوع است. چون در این مواقع هر گردنبندی در شلوغی یقه شما گم خواهد شد. پس بهتر است نبود گردنبند را با یک

گوشواره زیبا پر کنید.

یقه قایقی:

در تزئین این نوع یقه لباس ها هیچ وقت سراغ گردنبندهای آویزدار بلند و شلوغ نروید. در عوض زنجیرهای کار شده به شکل گل و سنگ که به صورت بیضی روی گردن قرار می گیرند پوشش خوبی به یقه باز لباستان داده و آن را چشم نوازتر می کند.

ست گردنبند با انواع یقه + تصاویر

ست گردنبند با انواع یقه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام جم -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف