نمناک ورزشفوتبال عکس عجیب یاران سجاد شهباز زاده سوژه رسانه ها شد
سجاد شهباز زاده ، سجاد شهباز زاده و یارانش
در تصویر تیمی آلانیا اسپور تعداد زیادی مسئولان و مربیان به همراه بازیکنان قرار دارند که سجاد شهباز زاده هم در ردیف اول دیده میشود .

عکس جالب شهباززاده و یارانش

سجاد شهباززاده از ابتدای فصل با آلانیا اسپور قرارداد امضا کرد و در 2 بازی اول این تیم در سوپرلیگ ترکیه به میدان رفت شهباززاده طی صحبتی که با حسین توپرال سرمربی آلانیا اسپور انجام داد، متوجه شد که باشگاه به او نیاز دارد و به همین دلیل این بازیکن تا پایان فصل در این تیم ترکیه ای بازی خواهد کرد.

با توجه به برنامه هایی که حسین کاپرال سرمربی موفق آنالیا برای تقویت تیم در اولین تجربه حضور در سوپرلیگ ترکیه داشت و همه آنها از سوی باشگاه صورت گرفت این باشگاه در تصویر تیمی جدید خود برای این فصل دست به ابتکار جالبی زد.

 تصویر تیمی جالب آلانیا اسپور

مسئولان آلانیا اسپور در تصویر تیمی فصل 2017-2016 تصمیم گرفتند علاوه بر بازیکنان و کادرفنی از مسئولان باشگاه نیز در کنار بازیکنان سود برده و آنها را نیز در عکس تیمی خود به همگان معرفی کنند. مسئولانی که تعدادشان از بازیکنان و مربیان کم تر نبود همگی در عکس تیمی فصل جدید حاضر شدند تا این تصویر به سوژه رسانه های ترکیه تبدیل شود.

 

در تصویر تیمی آلانیا اسپور در اولین تجربه سوپرلیگی سجاد شهباززاده مهاجم ایرانی هم در ردیف اول نشسته دیده می شود، مهاجمی که صاحب پیراهن شماره 8 این تیم شد اما به خاطر اختلافات پشت پرده میان مدیریت باشگاه و مدیربرنامه هایش چند هفته ای است که از ترکیب دور شده و سکونشین است.

سجاد شهباز زاده

تصویر تیمی جالب آلانیا اسپور

عکس عجیب یاران سجاد شهباز زاده سوژه رسانه ها شد

عکس عجیب یاران سجاد شهباز زاده سوژه رسانه ها شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از پارس نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف