برو به :
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سحر احمد پور، تنها بازیگر چادری جشنواره فجر + تصاویر
سحر احمدپور ، بازیگر زن ایرانی
سحر احمدپور بازیگر جوان سینما که با اولین تجربه بازیگری اش در جشنواره فیلم فجر حضور یافت و با حجاب برتر چادر مورد توجه بسیاری از اهالی سینما و رسانه ها قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
بازدید : 36,685 نفر

بازیگران و عوامل فیلم سینمایی  چهارشنبه 19 اردیبهشت در حالی برای اکران این فیلم در برج میلاد حضور یافتند که حضور سحر احمدپور، بازیگر اصلی فیلم با حجاب کامل ورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

این فیلم که در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر حضور دارد ساعت 14 روی پرده برج میلاد محل کاخ جشنواره رفته است.
 
سحر احمدپور و نیکی کریمی 
 
اما سحرپور کیست و چه می کند
سحر احمدپور که بیست و دو سال سن دارد، فارغ التحصیل کاردانی نگارگری (نقاشی ایرانی) است و اولین تجربه بازیگری اش در فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" مورد تحسین منتقدان قرارگرفته است. فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" اولین تجربه کارگردانی وحید جلیلوند، در سومین سانس روز دوم سی و سومین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره به نمایش درآمد.
 
 سحر احمدپور
 
سحر احمدپور بازیگر 22 ساله نقش ستاره در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت اولین تجربه بازیگری اش را در این فیلم تجربه کرده و قبل از آن تجربه بازی در نداشته است. 
احمدپور در مورد چگونگی برگزیده شدنش برای این نقش، با بیان اینکه هیچ دوره بازیگری را پشت سر نگذاشته توضیح داد:توسط یکی از دوستان چهره به آقای جلیلوند معرفی شدم. سه بار از من تست گرفته شد و برای نقش ستاره برگزیده شدم.
وی با اشاره به نقشی که در فیلم بر عهده گرفته بود ادامه داد:معصومیت ستاره را دوست داشتم و در تمام مدتی که این نقش را بازی می کردم دلم برای ستاره می سوخت و موقع دیدن فیلم حتی بغضم می گرفت.
 
سحر احمدپور در جشنواره فجر
 
 احمدپور که با حجاب برتر در نمایش فیلمش حاضر شده بود افزود:تصور نمی کردم پدرم با بازی کردن من در این فیلم موافقت کند ولی خوشبختانه او براحتی با بازیگری من موافقت کرد.
 
این بازیگر جوان با اشاره به سختی های اولین تجربه بازیگری اش اظهار داشت:کار بسیار سختی بود و در سکانس ملاقات زندان کاملا بریده بودم و دیگر نمی توانستم گریه کنم و اگر کمک خانم عبیسی و حمایتشان نبود از پس آن سکانس برنمی آمدم.
 
 سحر احمدپور
 
سحر احمدپور درباره احتمال ادامه پیشه بازیگری افزود:در یک کلام می توانم بگویم هر چه خدا بخواهد، اما نمی توانم کتمان کنم که دوست دارم باز هم کار با آقای جلیلوند و گروه خوبشان را تجربه کنم. البته در حال حاضر بیشتر دلم می خواهد در رشته خودم ادامه تحصیل بدهم.

سحر احمد پور، تنها بازیگر چادری جشنواره فجر + تصاویر

4.8491
منبع : نمناک - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 468 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف