نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آیا سحر قریشی عمل زیبایی داشته؟ + عکس
سحر قریشی ، عمل زیبایی سحر قریشی
سحر قریشی با انتشار تصویری از مجله زندگی ایرانی از گفت و گویی صریح در خصوص عمل جراحی زیبایی اش سخن گفته است.
تاریخ انتشار : 25 آذر 1393

سحر قریشی در اینستاگرامش از گفت و گو با مجله زندگی ایرانی و راز عمل زیبایی اش خبر داد.

سحر قریشی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرامش نوشت:زندگی ایرانی

اینستاگرام سحر قریشی

البته سحر قریشی در دی ماه سال 1391 در گفت و گو با مجله سیب سبز به عدم جراحی زیبایی اش اشاره کرده بود که در ادامه خلاصه ای از این گفت و گو را به نقل از برترین ها می خوانید:

نمی دانم چرا خودم هم گمان می کردم که سحر قریشی، همان یلدای معروف دلنوازان بینی و گونه اش را عمل زیبایی کرده و با اینکه چند سال است او را از نزدیک می شناسم، حتی در گفت و گوهای قبلی که با او داشتم فراموش کرده بودم سؤال کنم «سحر! تو بینی ات را عمل کردی؟» ولی این بار پرسیدم و همین نقطه شروع مصاحبه ای بود که موضوعش رواج «جراحی زیبایی» مخصوصا در میان چهره های سینما و تلویزیون است. سحر در جواب من گفت:«من بینی ام را که عمل نکردم، گونه هم تزریق نکردم، اما راستش را بگویم سال گذشته به لب هایم ژل تزریق کردم و آنقدر حالم بد شد که 10 روز بعد آن را تخلیه کردم.» سحر معتقد است که فرد درجهت رفع نقص ها اگر جراحی زیبایی انجام دهد، خوب است اما نه درجهت تغییر شکل و قیافه. او راست می گوید:این روزها همه یک شکل و قیافه شده اند و این اصلا زیبایی ندارد.

آیا سحر قریشی عمل زیبایی داشته؟ + عکس

آیا سحر قریشی عمل زیبایی داشته؟ + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 84
منبع : نمناک - / م
این مطلب مفید بود ؟ 58 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف