نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گافهای عجیب سحر قریشی در دید در شب
سحر قریشی ، دید در شب
سحر قریشی در برنامه دید در شب میهمان رضا رشیدپور بود که با سوالاتی که اغلب سینمایی بود این بازیگر را غافلگیر کرد که این بی اطلاعی سحر قریشی با واکنش هایی همراه بود.
تاریخ انتشار : 24 آذر 1394
بازدید : 15,704 نفر

انتقاد شدید یک روزنامه نگار به سحر قریشی

گاف های سحر قریشی در مصاحبه با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب از چشم امید توشه مخفی نماند و واکنش این روزنامه نگار را در بر داشت.

امید توشه، روزنامه نگار، در واکنش به گاف های سینمایی سحر قریشی در گفتگویی که با رضا رشیدپور داشت واکنش تندی نشان داد و از او خواست به حرفه ای که دارد احترام بگذارد. متن کامل اینستا پست امید توشه را بخوانید:

رضا رشیدپور و سحر قریشی

رضا رشیدپور و سحر قریشی در برنامه دید در شب

از شب گذشته که بخشی از گفت وگوی #رضا_رشیدپور با #سحر_قریشی را دیدم، نتوانستم حیرتم از این حجم بی سوادی و بی اطلاعی را کم کنم.

یک بازیگر مثلن پرکار و مورد توجه شاید پذیرفتنی باشد که یوکیانو آمانو و با اغماض، رییس سازمان صدا و سیما را نشناسد، اما نشناختن کوئینتین #تارانتینو و بدتر از آن بجا نیاوردن فرانسیس فورد کاپولا و اشتباه گرفتنش با ال #پاچینو و شاید هم مارلون #براندو شگفت آور است.

مثل آنکه فوتبالیستی مشهورترین مربیان فوتبال جهان را نشناسد و با اعتماد به نفس، مزه هم بپراند.

نخواستیم که بازیگران ما با سواد و اهل کتاب و مطالعه باشند، اما برای آنکه یک وقت این طور ضایع نشوید، حداقل به حرفه ای که از آن به نان و نوا رسیدید، احترام بگذارید و کمی هم فیلم ببینید؛ که اگر دیده بودید نمی گفتی تارانتینو شبیه #سرافراز است و فورد #کاپولا را با بازیگران فیلمش اشتباه نمی گرفتی.
شگفتا....

نکته:
رضا رشیدپور، مجری قابل و باهوشی است که فکر نشده وارد مصاحبه نمی شود.

پی نوشت:
در میان بازیگران و به خصوص زنان بازیگر، هستند هنرمندان فرهیخته ای که تجلی زیست هنری و رنج عاشقانه این حوزه محسوب می شوند.

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی ، سوتی سحر قریشی در دید در شب

گافهای عجیب سحر قریشی در دید در شب
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 82
برگرفته از برنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 68 14
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف