نمناک اخبارسیاست زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران
سخنرانی ترامپ برجام ، رئیس جمهور آمریکا
موضوع امشب سخنرانی ترامپ برجام است ، این سخنرانی به این دلیل اهیمت خاصی دارد که طی آن رئیس جمهور آمریکا نظر خود را راجع به پایبندی ایران به برجام اعلام خواهد کرد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1396

سخنرانی ترامپ در مورد برجام

در سخنرانی ترامپ برجام نقض شدن یا نشدنش از سوی رئیس جمهور آمریکا روشن خواهد شد .این سخنرانی قرار است در ساعت 20:15 دقیقه امشب به وقت تهران آغاز شود. اغلب گمانه زنی ها در این مورد حکایت از مواضع غیر سازنده ترامپ در سخنرانی امشب در قبال برجام دارد.

در همین حال مقامات آمریکایی اعلام کردند ترامپ در سخنرانی روز جمعه خود بر این نکته تاکید خواهد داشت که برجام در راستای منافع ملی آمریکا نیست.

به گزارش آسوشیتدپرس، مقامات آمریکایی و مشاوران دولت این کشور اعلام کردند دونالد ترامپ قصد دارد در سخنرانی روز جمعه خود انتقاد گسترده و عمیقی از توافق هسته ای با ایران به عمل آورد و تاکید کند این توافق به نفعامنیت ملی آمریکا نیست.

چهار مقام و مشاور دولت ترامپ گفته اند سخنرانی ترامپ نقایص خاصی که وی در توافقهسته ای یافته را مشخص خواهد کرد اما همچنین بر یک سری فعالیت های غیرهسته ای «دردسرساز» ایران نیز تمرکز خواهد داشت.

این موارد شامل برنامه موشکی، حمایت از بشار اسد رئیس جمهور سوریه، جنبش حزب الله لبنان و دیگر گروه هایی است که به زعم آمریکا منطقه را بی ثبات می کنند.

به گفته مشاوران و مقامات دولت ایالت متحده ترامپ قصد دارد در سخنرانی آتی بگوید ایران به متن برجام پایبند بوده است اما این را نیز خواهد گفت که این توافق نقص های بزرگی دارد و اینکه رفتار غیرهسته ای ایران روح ثبات منطقه ای را که این توافق به دنبال آن بوده، نقض کرده است.

زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران

زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از اقتاصد نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
naser

naser

نمیدونم چرا اونجور آدم رو آوردن رییس جمهورش کردن خخخ

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف