نمناک اخبارجامعه انهدام باند مخوف و پیچیده در کرمان توسط سربازان امام زمان
سربازان امام زمان ، باند مخفو
سربازان امام زمان در یک عملیات حساس موفق به دستگیری و انهدام باندی مخوف و کاملا سازمان یافته در کرمان شدند.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1394
بازدید : 5,429 نفر

دستگیری باند مخوف توسط سربازان امام زمان

 دادخدا سالاری در تشریح جزئیات این خبر افزود:تمامی اعضای این باند مخوف و پیچیده در دام سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفتار و دستگیر شده اند.

این مقام ارشد قضائی استان کرمان عنوان داشت:به دنبال اقدام تهدید آمیز و به آتش کشیدن خودروی یکی از پزشکان متخصص کرمان در دو مرحله مجزا و همچنین تصمیم به قتل نامبرده از طریق ایراد صدمه شدید بصورت ایجاد تصادف عمدی، پرونده بصورت ویژه در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.

وی ادامه داد:ضاربان با برنامه ریزی قبلی با یک دستگاه ماشین فاقد پلاک با سرعت بالا و به قصد قتل ایشان را زیر گرفته و متواری شده بودند که خوشبختانه مضروب در این حادثه از مرگ نجات پیدا می کند.

سالاری گفت:با توجه به دلهره به وجود آمده در جامعه پزشکی، مقابله و برخورد با مجرمین در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفت و پیگیری این پرونده به اداره کل اطلاعات کرمان واگذار و پس از جمع آوری اطلاعات، متهمین شناسایی و طی یک عملیات گسترده 5 نفر از متهمین در سه خانه امن و مجهز دستگیر شدند.

وی ادامه داد همچنین در این عملیات 15 دستگاه خودرو و میلیاردها ریال اموال مسروقه از اماکن مورد استفاده متهمین کشف و توقیف گردید.

دادستان مرکز استان اعلام کرد:در رصد اطلاعاتی و تحقیقات مامورین وزارت اطلاعات مشخص گردید که متهمین دستگیر شده علاوه بر موارد مذکور اقدامات مجرمانه ای از قبیل آدم ربایی به قصد انتقام ، تهدید و ایراد ضرب و جرح، گروگانگیری و قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، جعل عنوان مامورین نظامی و انتظامی و مامورین دولتی و حمل و نگهداری سلاح جنگی غیرمجاز و افشانه های غیرمجاز و بیسیم های نظامی نیز مرتکب گردیده اند.

انهدام باند مخوف و پیچیده در کرمان توسط سربازان امام زمان

انهدام باند مخوف و پیچیده در کرمان توسط سربازان امام زمان
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
برگرفته از صبح کویر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف