نمناک اخبارجامعه جزییات پرداخت وام به سربازان غایب برای پرداخت جریمه
جزییات پرداخت،وام سربازان غایب،وام خرید سربازی،وام پرداخت جریمه سربازی،نیروهای مسلح،مجلس ، جزییات پرداخت،وام سربازان غایب،وام خرید سربازی،وام پرداخت جریمه سربازی،نیروهای مسلح،مجلس
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره مشمولان غایب گفت: اگر سازوکار ها فراهم شود ظرفیت برای پرداخت وام به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه وجود دارد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394

اخبار جدید درباره سربازان غایب

سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اقساطی پرداخت کردن جرائم سربازی گفت:فروش سربازی، کاهش سال غیب مشمولان و عدم افزایش جریمه سربازان غایب 3 خط قرمز ستاد کل نیروهای مسلح است.
 
سردار کمالی
 
 
وی افزود:همکاران ما در مجلس پیشنهاداتی را مطرح کرده اند که البته هنوز تایید نشده ولی اگر سازوکار آن ها فراهم شود مشکلی برای اجرای آنان وجود نخواهد داشت که یکی از آن موارد اقساطی کردن پرداخت جریمه سربازان است.
 
سردار کمالی تاکید:البته باید توجه کرد که تمام جوانب این کار در نظر گرفته شود به طوریکه تجریه نشان داده که برخی افراد کم درآمد از پرداخت اقساط در مدت معلوم عاجز خواهند بود.
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به دومین پیشنهاد اشاره کرد و گفت:یکی دیگر از پیشنهادات، پرداخت وام از سوی بانک ها به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه است که چنانچه این موضوع نیز سازوکارش مشخص شود، مانعی برای اجرای آن وجود ندارد.
 
این مقام ارشد ستاد کل در مورد مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب ثبت نامی در سال 94 خاطرنشان کرد:این دسته از ثبت نام شدگان می توانند تا پایان سال اقدام کرده و جریمه خود را بپردازند؛ اگر اقدام نکنند باید در سال 95 جریمه را بپردازند که قطعاً میزان جریمه افزایش خواهد یافت.
 

جزییات پرداخت وام به سربازان غایب برای پرداخت جریمه

جزییات پرداخت وام به سربازان غایب برای پرداخت جریمه
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف