نمناک سرگرمیگوناگون حقایقی خواندنی از سربازهای بوفالو + عکس
سربازهای بوفالو ، جنگهای داخلی آمریکا
سربازهای بوفالو شامل دو هنگ بودند، که همه شان سواره نظام سیاه پوش نامیده می شدند در این مطلب حقایقی جالب از این سربازان بدانید.

سربازهای بوفالو را بیشتر بشناسید

در این مطلب جالب دری تازه از دنیای باستان به روی شما باز خواهد کرد. ما تاریخ را از دیدی متفاوت برای شما ورق خواهیم زد و نگاهی متفاوت به اسرار باستان خواهیم داشت.در خلال جنگهای داخلی آمریکا ، سربازانی که اصلیت آفریقایی-آمریکایی داشتند، در خطوط مقدم غربی و بر علیه سرخ پوستان می جنگیدند. به این سربازان، جوخه ی بوفالو نیز گفته می شد.
سربازان بوفالو شامل دو هنگ بودند، که همه شان سواره نظام سیاه پوش نامیده می شدند و به دسته های نه و ده تایی تقسیم می شدند. کنگره ی آمریکا در آن زمان اجازه داده بود تا آمریکایی های سیاه پوست نیز جز قوای نظامی ایالات متحده شوند. معمولا بیشتر این افراد توسط سفید پوستان فرماندهی می شدند و از خودشان اختیاری نداشتند. آنها معمولا در درجات پایین نظامی نگه داشته می شدند. تخمین زده می شود بیش 180000 نفر سیاه پوست در جنگ های داخلی آمریکا شرکت کردند.

سربازهای بوفالو

سربازهای بوفالو چه کسانی هستند؟

بیش از دو دهه، این نیرو موظف بود شورش های بومیان جنوب غربی آمریکا را سرکوب کند. سربازان بوفالو علاوه بر شرکت در جنگ ها و سرکوب شورش ها ، وظایفی دیگری نیز بر عهده داشتند. آنها راه آهن می ساختند، وظیفه داشتند از صندوق های پست محافظت کنند، در قطارها مسئولیت حفاظت را بر عهده داشتند و در برخی از موارد محافظت از شخصیت ها نیز بر عهده ی آنها بود.

هنوز برای ما دقیقا مشخص نیست که چرا به آنها سربازان بوفالو می گفتند. یک مورخ به اسم والتر هیل از سازمان اسناد و مدارک ملی آمریکا گزارش داده است که آنها را بخاطر چالاکی و شجاعت زیاد در جنگ ها به این نام خوانده اند.

نظریه بعدی این است که که در باور بومیان آمریکا، لباس های سیاه و موهای سیاه نشانه های بوفالو است و بومیان این نمادها را به بوفالو نسبت می دهند. اما به هر حال هنگ نظامیان بوفالو همیشه مورد احترام عامه مردم و حتی ارتشیان آمریکا بوده است.

وقتی که جنگ هند در سال 1890 به پایان رسید، نظامیان بوفالو به کوبا فرستاده شدند تا در آنجا بجنگند. ژنرال جان پرشینگ فرمانده ی آنها در طول انقلاب مکزیک بود.
در سال 1948، رییس جمهور هری ترومن این هنگ را مختل اعلام کرد. او به دلیل نژادپرستی و تبعیض نژادی در نیروهای ایالات متحده این کار را انجام داد. پیرترین سرباز این جوخه فردی به نام مارک متیوز بود که در سال 2005 و در سن 111 از دنیا رفت. او در واشنگتن دی سی به خاک سپرده شد.

حقایقی خواندنی از سربازهای بوفالو + عکس

حقایقی خواندنی از سربازهای بوفالو + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف