نمناک ورزشفوتبال سربازی احمد نوراللهی و جدایی از پرسپولیس
احمد نوراللهی ، احمد نوراللهی پرسپولیس
احمد نوراللهی هافبک جوان و آزادشهری پرسپولیس به هیچ عنوان از شرایط فعلی خود در تیم راضی نیست و قصد جدایی دارد.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1395

احمد نوراللهی از پرسپولیس رفتنی شد؟

شایعات زیادی درباره سرباز شدن هافبک پرسپولیس در نیم فصل شنیده می شود.این بازیکن که ارکان موفقیت پرسپولیس در فصل گذشته بود، در فصل جاری بسیار کمتر از آن چیزی که تصور می کرد به میدان آمده است.

احمد نوراللهی

احمد نوراللهی و مهدی طارمی

احمد نوراللهی، هافبک پرسپولیس که تا 2 سال قبل به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب این تیم حضور داشت، بعد از حضور کمال کامیابی نیا به تدریج به عنوان بازیکن نیمکت نشین در پرسپولیس شناخته شد و این روزها از وضعیت خود رضایت چندانی ندارد. حتی او بعد از دیدار با نفت آبادان با وجود پیروزی تیمش با ناراحتی ورزشگاه را ترک کرد تا شایعه جدایی اش بیش از قبل به واقعیت نزدیک باشد.

به نظر می رسد یکی از گزینه های نوراللهی برای نیم فصل سرباز شدن باشد که در آن صورت می تواند راهی تراکتورسازی شود. با توجه به مصدومیت شدید سینا عشوری قطعا نوراللهی در پست او می تواند بازیکن قابل اعتنایی برای امیر قلعه نویی باشد.

باید دید در ادامه چه اتفاقی برای این بازیکن از دوستان نزدیک مهدی طارمی محسوب می شود و زمان ورودشان به این تیم یکسان بوده، رخ خواهد داد.

سربازی احمد نوراللهی و جدایی از پرسپولیس

سربازی احمد نوراللهی و جدایی از پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف