نمناک ورزشفوتبال داستان سرباز شدن امید عالیشاه و نوراللهی چیست؟
سرباز شدن ، دو ستاره پرسپولیس
امید عالیشاه و احمد نوراللهی ناگهان در نزدیکی نیم فصل دفترچه اعزام به خدمت خود را گرفتند و سرباز شدند.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395

سرباز شدن امید عالیشاه و احمد نوراللهی

امید عالیشاه و احمد نوراللهی که در ابتدای فصل با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل مشکلی برای همراهی با تیم فوتبال پرسپولیس نداشتند ناگهان در نزدیکی نیم فصل دفترچه اعزام به خدمت خود را گرفتند تا به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی تبریز ملحق شوند.
حال سوال این جاست که چرا این دو بازیکن درست در نیم فصل با این مشکل مواجه شده اند؟ این در حالی است که یک ماه پیش، این دو بازیکن همراه پرسپولیس به دوبی رفتند که همین موضوع نشان می دهد که آنها یک ماه قبل سرباز نبودند.
تماس مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز با امید عالیشاه و احمد نوراللهی باعث شده که این دو بازیکن پیش از رسیدن نیم فصل از دانشگاه انصراف بدهند و مدارک اعزام به خدمت خود را تکمیل کنند. 

سرباز شدن

سربازان پرسپولیس در راه تبریز

گویا شخصی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به این دو بازیکن اعلام کرده است که اگر در نیم فصل به تراکتورسازی ملحق نشوید، در پایان فصل این باشگاه دیگر نمی تواند بازیکن سرباز جذب کند. بنابراین اگر قرار باشد در پایان فصل به یک تیم نظامی بروید باید در لیگ دسته یک به فوتبال تان ادامه دهید.
همین موضوع باعث شد که دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس جدایی از تیم محبوب خود را کلید بزنند تا بتوانند دوران سربازی خود را در یک باشگاه لیگ برتری ادامه دهند.
خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس این خبر را تایید کرد.

داستان سرباز شدن امید عالیشاه و نوراللهی چیست؟

داستان سرباز شدن امید عالیشاه و نوراللهی چیست؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف