نمناک ورزشفوتبال ماجرای سربازی بازیکنان جوان پرسپولیس
پرسپولیس ، احمد نوراللهی
این روزها شایعه جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه، بازیکنان پرسپولیس به گوش می رسد ، اما این خبر تا چه میزان صحت دارد ؟
تاریخ انتشار : 20 آبان 1395

عالیشاه و نوراللهی سرباز پرسپولیس

احمد نوراللهی و امید عالیشاه دو بازیکن موثر پرسپولیس که برانکو ایوانکوویچ نیز اعتقاد ویژه ای به آنها دارد با خبری مبنی بر مشمول شدن مواجه شده اند تا نسبت به آن واکنش نشان دهند. هافبک شماره هشت سرخپوشان که در این فصل علیرغم باقیماندن یک فصل دیگر از قراردادش با توصیه مسوولان این تیم قراردادش را تمدید کرده، هم اکنون در دانشگاه پرسپولیس مشغول به تحصیل است و امید عالیشاه نیز در مازندران دوران دانشگاهی خود را پشت سر می گذارد.
با این حال امروز شایعه ای مبنی بر مشمول شدن این دو بازیکن به گوش رسید که امید عالیشاه آن را به طور ضمنی تکذیب کرد.
به نظر می آید برخلاف حرف هایی که قبلا مطرح شده بود،بازیکنان جوان پرسپولیس لازم نیست برای خدمت سربازی این تیم را ترک کنند.
تا چندی پیش گفته می شد که امید عالیشاه و احمد نوراللهی سرباز هستند و باید در نیم فصل راهی یک تیم نظامی و به احتمال قوی تراکتورسازی شوند. از طرفی نیمکت نشینی دائمی نورالهی و البته نارضایتی های عالیشاه از وضعیتش در پرسپولیس،شایعه خروج این دو ستاره جوان را در نیم فصل تقویت می کرد. اما روزنامه پیروزی به تازگی مدعی شده که این دو بازیکن به هیچ وجه مشکل سربازی ندارند و اصلا قرار نیست پرسپولیس را ترک کنند.
حال باید دید در درجه اول مسئله خدمت سربازی این دو نفر به کجا می رسد و آیا باید به اجبار پرسپولیس را ترک کنند یا که خیر؟ و دوم این که با توجه به نیمکت نشینی ها و مشکلاتی که این دونفر در این فصل برایشان پیش آمده،خارج از بحث سربازی آیا در نیم فصل پرسپولیس را به مقصدی دیگر ترک می کنند یا نه؟
پرسپولیس

امید عالیشاه ستاره جوان پرسپولیس

واکنش عالیشاه به خبر جدایی از پرسپولیس

خبری از صبح امروز دست به دست می شود مبنی بر اینکه امید عالیشاه و احمد نوراللهی که در حال حاضر دانشجو هستند به دلیل پایان معافیت تحصیلی شان نیم فصل از پرسپولیس جدا شده و راهی تیم های نظامی می شوند.

امید عالیشاه در این باره گفت:این موضوع را تکذیب می کنم؛ من با پرسپولیس قرارداد دارم و به قراردادم پایبندم.

وی ادامه داد:فعلاً خبر خاصی در این باره وجود ندارد و من برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنم.

امید عالیشاه که در ابتدای این فصل مهره ثابت سرخپوشان محسوب می شد در چند هفته اخیر به دلیل اتفاقات رخ داده در تمرینات به بازیکن نیمکت نشین این تیم تبدیل شده و این مساله نارضایتی او را هم در پی داشته تا جایی که بار دیگر زمزمه جدایی اش از این تیم و حضور در تراکتورسازی به گوش برسد. در سمت دیگر نیز احمد نوراللهی که از او به عنوان یکی از بااستعدادترین بازیکنان فعلی سرخپوشان نام برده می شود با توجه به حضور کمال کامیابی نیا فرصتی برای حضور ثابت در ترکیب این تیم به دست نیاورده تا او نیز بابت نیمکت نشینی ناراحت باشد. برانکو ایوانکوویچ البته چندی پیش در واکنش به احتمال جدایی چند مهره سرشناس تیمش به دلیل نیمکت نشینی و طی کردن مسیر ساسان انصاری توسط آنها، ضمن اعلام نیازمندی به تمام مهره هایش اعلام کرده بود چنین اجازه ای به آنها نخواهد داد و در صورتی که بازیکنی خواستار جدایی باشد او را به تیم امید خواهد فرستاد تا ثبات در عقیده اش را اینگونه به نمایش بگذارد.

ماجرای سربازی بازیکنان جوان پرسپولیس

ماجرای سربازی بازیکنان جوان پرسپولیس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف