نمناک ورزشفوتبال دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟
خداداد عزیزی ، رسانه عربستانی
یک سایت عربستانی درباره خداداد عزیزی نوشت که او به خاطر نرفتن به سربازی دستگیر شده است , عزیزی به این سوتی وحشتناک واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 6 دی 1395

گاف عجیب سایت عربستانی درباره خداداد عزیزی

یک رسانه عربستانی در گافی وحشتناک نوشت که خداداد عزیزی به دلیل نرفتن به خدمت سربازی و پرداخت پول لازم جهت معافیت بازداشت شده است!

سایت عاجل عربستان با اشاره به نقل قولی از خداداد عزیزی درباره موضوع رفتن به خدمت سربازی در دهه 90 میلادی که پس از بازی اخیر تیمش برابر پرسپولیس مطرح کرده بود نوشت:ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی تیم سیاه جامگان، در دهه 90 میلادی به خاطر امتناع از رفتن به دوره 24 ماهه سربازی بازداشت شده بود.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی سرمربی سیاه جامگان

این سایت سپس با استناد به صحبت های عزیزی در رسانه های ایرانی که گفته بود «پیش تر و اواخر دهه 60 و اوایل 70 او را به دلیل نرفتن به خدمت با دستبند برده بودند،» نوشت که پس از بازی روز جمعه این مربی دستگیر شده است!

این رسانه عربستانی در گاف بسیار عجیبی نوشت:نیروهای امنیتی ایرانی پس از بازی اخیر تیم سیاه جامگان برابر پرسپولیس خداداد عزیزی را به خاطر نرفتن به خدمت سربازی عزیزی و امتناع این سرمربی از پرداخت پول جهت معافیت دستگیر کردند!

در ادامه این خبر به نقل از منبع رسمی باشگاه سیاه جامگان آمده است:باشگاه پس از دستگیری سرمربی خود در بحران به سر می برد و باید 15 بازی را بدون حضور خداداد عزیزی انجام دهد!

خداداد عزیزی

سوتی سایت عربستانی در مورد خداداد عزیزی

 واکنش خداداد عزیزی به این خبر

خداداد عزیزی پس از شنیدن این خبر گفت:از شنیدن این خبر خیلی خنده ام گرفت. من 45 سالم است و همه جای دنیا بیشتر 20 ساله ها به سربازی می روند. حتما در عربستان 45 ساله ها به خدمت سربازی می روند. اگر قرار بود 20 ساله های آنها به سربازی برود، چه کسی شکم، گنده کند؟!

وی افزود:جالب است عنوان کرده اند که من سرباز فراری بوده و دستگیرم کرده اند. کسی نیست به آنها بگوید اگر فرض هم بگیریم که من سرباز فراری بوده ام، چرا این همه مدت من را دستگیر نکرده و مانده بودند در بازی با پرسپولیس دستگیرم کنند؟ من 2 سال به خدمت سربازی رفته و به این مسئله هم افتخار می کنم. در سن 19 سالگی و در تاریخ 18 آذر سال 69 عازم خدمت شدم.

دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟

دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از بانک ورزش -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف