نمناک اخبارجامعه سرباز فراری که 3 زن و 10 بچه دارد !
سرباز فراری ، سرباز فراری
رئیس پلیس کشور در رابطه با آمار سرباز فراری در کشور از چند مورد سرباز با چندین فرزند و همسر گفت و در مورد وضعیت محل خدمت و مرخصی های این دسته از سربازان توضیح داد.
تاریخ انتشار : 12 دی 1395

سرباز فراری که 10 فرزند و 3 همسر دارد

 رئیس پلیس کشور با اعلام آمار قابل توجه کاهش فرار سربازان گفت:بهترین راه برای جلوگیری از فرار سربازان این است که سرباز در شهر محل سکونت اش خدمت کند.

 

 سردار حسین اشتری صبح دیروز در هجدهمین مجمع پیشگیری از وقوع جرم استان تهران با بیان این مطلب اظهارداشت:در بسیاری از مواقع موانعی برای سربازان وظیفه پیش می آید که باید این موانع را برطرف کنیم تا جرایم در حوزه سربازی کاهش یابد.
وی با اعلام اینکه در طول یک سال گذشته فرار سربازان 22 درصد کاهش داشته است، افزود:برخی نمی خواهند به دلیل هزینه های رفت و آمد به مرخصی بروند. باید زمینه برای مرخصی سربازان ایجاد شود تا آنها انگیزه فرار نداشته باشند. البته این شائبه هم برای سربازان وجود دارد که اگر برگردند محاکمه می شوند.
اشتری گفت:سربازی داریم که 10 فرزند و سه همسر دارد. حدود 200 سرباز با سه تا پنج فرزند نیز وجود دارند. این در حالی است که اعلام شده فرار سربازان از ناجا زیاد است. در حالی که برای ارائه این آمار باید عائله مندی آنها را نیز در نظر بگیریم. بهترین راه برای جلوگیری از سربازان این است که هر سرباز در شهر محل سکونت خود خدمت کند.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد:فرمانده ای که از زیرمجموعه خود اطلاعی ندارد باید نظارت و اشرافیت خود را افزایش دهد در غیر این صورت رفتار او باعث افزایش جرایم می شود.

 

 

 

سرباز فراری که 3 زن و 10 بچه دارد !

سرباز فراری که 3 زن و 10 بچه دارد !
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف