نمناک اخبارسیاست پشت پرده وحشیانه آموزش سربریدن داعش
سربریدن داعش ، داعش
یکی از تکفیری های اسیر شده توسط نیروهای پیشمرگ کرد از پشت پرده جنایات و آموزش های مخصوص سربریدن داعش گفت.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395

سربریدن داعشی ها چگونه آموزش داده می شود؟

یکی از تروریست های داعشی که ماه گذشته توسط پیشمرگ های کرد به اسارت در آمد، در اعترافات خود، از نحوه فراگیری بریدن سر اشخاص پرده برداشت.

یک تروریست داعشی به بریدن سر 6 شیعه برای آموختن سر بریدن اعتراف کرد.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نوشت حسن حمزه 21 ساله دربارۀ نحوۀ ملحق شدن به داعش می گوید که در ازای دریافت حقوق ماهانه و امید ورود به بهشت بعد از مرگ، به این گروه پیوسته است.

وی می افزاید:«مرا به یک اردوگاه بردند که چند روزی آنجا آموزش ببینم و بعد به تلعفر منتقل شدم و به مدت یک ماه آموزش دیدم. مرا به مدت یک ماه به نگهبانی یکی از مقرهای داعش گماشتند».

 این تروریست داعشی گفت که از سوی یکی از فرماندهان داعش انتخاب شد تا آموزش های ویژۀ سر بریدن را فرا بگیرد از این رو به رقه منتقل می شود و به اردوگاهی می رود که باغی بزرگ در آن وجود دارد.

وی که به مدت 6 ماه عضو داعش بود می گوید:«آنجا تحت آموزش های متعددی قرار گرفتیم و روزها دربارۀ دلیل سر بریدن و اهمیت این مجازات برای ما سخنرانی کردند و بعد هم مربیان در مقابل دیدگان ما افراد را سر می بریدند تا یاد بگیریم».

او در مدت کوتاهی به یکی از جلادان داعش تبدیل شد و برای تمرین، در یک روز 6 تن از گروگان های شیعه را سر برید.

این تروریست داعشی تأکید کرد:«تروریست های داعش دائما تکرار می کردند که پیشمرگ ها مرتد هستند و باید با آنها جنگید اما الان می بینم که رفتار پیشمرگ ها با ما خیلی خوب است و همه مسلمانند و نماز می خوانند».

وی از بقیۀ هم قطارانش در داعش خواست که دست از جنگ بردارند و خودشان را تسلیم کنند در غیر اینصورت همگی کشته خواهند شد.

پشت پرده وحشیانه آموزش سربریدن داعش

پشت پرده وحشیانه آموزش سربریدن داعش
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 13
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف