نمناک اخبارسیاست سربریدن 21 مصری توسط داعش ساختگی بود؟
داعش ، جنایت داعش
طارق العریان از کارگردانان مشهور مصری در خصوص فیلم منتشر شده سربریدن 21 قبطی مصری توسط داعش از ساختگی و غیر واقع بودن این ویدئو خبر داد.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1393
بازدید : 41,208 نفر
طارق العریان کارگردان فیلم های سینمایی مصری در واکنش به فیلم اعدام 21 مسیحی مصری مدعی شد که آنچه در تهیه این ویدیو به کار رفته، نوعی چینش حساب شده تصاویر و به کارگیری خدعه های سینمایی است و فیلم بردار صحنه ها نیز توانسته در تصاویر خود از خدعه های سینمایی به خوبی بهره بگیرد.
 
سربریدن 21 مصری
 
به نوشته پایگاه خبری القدس العربی، العریان در توضیح سخنانش گفت:فیلمی که منتشر شد شبیه یک سریال چندین قسمتی است؛ راه رفتن قربانیان، شیوه ایستادن و حتی حرکاتشان به گونه ای است که بیشتر شبیه هنر پیشه هایی است که می خواهند دستورات کارگردان را اجرا کنند.
به گفته العریان، تصاویر نشست و برخاست و حرکت قربانیان به گونه ای است که اگر قرار باشد چنین صحنه هایی تصویر برداری شود، دست کم یک روز کامل زمان می خواهد. برای جعلی دانستن این ویدیو بهتر است نگاهی به آب دریا بیندازیم که با بریدن سر قربانیان، آمیخته از خون می شود. این صحنه کاملا غیر واقعی است، اما می توان حدس زد که تصویربرداری از صحنه های متعدد این فیلم را یک شرکت بزرگ سینمایی مدیریت می کرده است.

سربریدن 21 مصری توسط داعش ساختگی بود؟

سربریدن 21 مصری توسط داعش ساختگی بود؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 329
برگرفته از العالم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 278 51
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف