سرخیو راموس

پسر سوم سرخیو راموس به دنیا آمد + تصاویر

تاریخ انتشار : 6 فروردین 1397کد مطلب : 66186زمان مطالعه : 2 دقیقه
صفحه ی اجتماعی سرخیو راموس و همسرش با عکسی زیبا از فرزند سوم خانواده به روز شد ، فرزند سوم ستاره تیم فوتبال رئال مادرید پسر است.

فرزند سوم سرخیو راموس به دنیا آمد

ستاره شماره 4 تیم فوتبال رئال مادرید برای بار سوم پدر شد و این خبر را با انتشار عکسی از خودش در کنار همسر و نوزاد جدیدشان به هواردان خود داد . راموس با انتشار عکسی که در این بخش از ورزش نمناک مشاهده می کنید به 22 میلیون فالور خود در صفحه اجتماعی اش خبر تولد پسرش "آلجاندور" را داد و از خوشحالی خانواده اش گفت. راموس و همسر مدلینگش در کنار این عکس زیبا نوشتند :ما خوشحالیم از اینکه "آلجاندور" را به شما معرفی می کنیم ، او امروز ساعت 6.24 غروب متولد شده و 3.1 کیلوگرم وزن دارد.

سرخیو راموس

 راموس و همسرش بعد از تولد فرزند سومشان

سرخیو راموس

عکس سرخیو راموس در کنار همسر و 2 پسرش

بیوگرافی کوتاه سرخیو راموس

سرخیو راموس (متولد سال 30 مارس 1986) بازیکن اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید می باشد که در پست مدافع (فوتبال) بازی می کند.
سرخیو راموس در محله کاماس سویل واقع در اندولوس بدنیا آمد و در سن کم به تیم جوانان سویا پیوست که شامل بازیکنانی مثل خسوس ناواس و آنتونیو پوئرتا بود. اولین بازی راموس در تیم اول سویا در لالیگا در تاریخ 1 فوریه 2004 بود. در فصل 2005-2004 او 31 بازی در این تیم در طی آن فصل انجام داد و به این تیم کمک کرد تا مقام ششم جدول را بدست بیاورد.
بعد از درخشش در سویا چند تیم بزرگ اروپایی برای خرید او پیش قدم شدند که در نهایت در تابستان 2005 رئال مادرید موفق شد او را با قیمت 27 میلیون یورو به خدمت بگیرد که در آن زمان این مبلغ یک رکورد برای یک مدافع بحساب می امد.
او تنها خرید اسپانیایی فلورنتینو پرز در اولین دوره ریاستش در رئال مادرید بود.
بعد از آمدن به رئال مادرید او شماره 4 این تیم را بر تن کرد که تا قبل از آن بر تن فرناندو هیرو کاپیتان سابق این تیم بود. راموس اولین گل خود را با پیراهن رئال مادرید در سال 2005 در مرحله گروهی مقابل لیون به ثمر رساند.
 

 

عکس سرخیو راموس و همسرش بعد به دنیا آمدن فرزند سوم

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
برچسب :
وبگردی