نمناک ورزشفوتبال سردار آزمون جزو 6 ستاره آسیایی انتخابی جام جهانی 2018
سردار آزمون ، جام جهانی 2018
به گفته ی سایت رسمی فدراسیون فوتبال جهانی ( فیفا)، سردار آزمون مهاجم 21 ساله ایران در جمع 6 ستاره آسیایی انتخابی جام جهانی 2018 حضور دارد.
تاریخ انتشار : 3 مهر 1395

سردار آزمون در جام جهانی 2018

سردار آزمون در میان 6 ستاره آسیایی انتخابی جام جهانی 2018 قرار دارد. در گزارش این سایت از 6 ستاره دور اول انتخابی جام جهانی نام برده شده است که سردار آزمون ایرانی نیز یکی از آنها است.مهاجم 21 ساله تیم ملی ایران در نبردهای هوایی مبارزه سختی برای تصاحب توپ می کند و نشان دهنده عزم او برای ستاره شدن در تیم کشورش است .

آزمون بهترین گلزن تیم ملی ایران در دیدارهای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه است و نمایش درخشان او می تواند باعث صعود این تیم به این رقابت ها شود .

سردار آزمون

سردار آزمون جزو ستارگان انتخابی جام جهانی 2018

 سایت فیفا سردار آزمون از ایران، خلیل از امارات، سرگیوف ازبکستانی، آسایا ژاپنی ، ژن از کره جنوبی و ماسیمو لونگو از استرالیا را به عنوان 6 ستاره آسیایی این مرحله از انتخابی جام جهانی معرفی کرد.
 در گزارش فیفا آمده است که سردار آزمون مهاجم 21 ساله و گلزن و سرعتی تیم ملی ایران است که با زدن 7 گل بهترین گلزن ایران در این رقابت ها نیز است. وی می تواند کمک مضاعفی به تیم ملی فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی 2018 کند.

سردار آزمون جزو 6 ستاره آسیایی انتخابی جام جهانی 2018

سردار آزمون جزو 6 ستاره آسیایی انتخابی جام جهانی 2018
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از دانشجو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف