نمناک ورزشفوتبال تمایل منچستر یونایتد برای جذب سردار آزمون!
سردار آزمون ، مهاجم ایرانی روستوف
پیشنهادات سردار آزمون تنها مختص به وستهام نیست و حتی منچستریونایتد به جذب سردار آزمون این ستاره جوان تمایل داشته است.
تاریخ انتشار : 15 تیر 1396

پیشنهادات شگفت آور برای سردار آزمون

چکش ها قصد دارند برای تقویت قوای هجومی خود در تابستان امسال اقدام کنند و آخرین نامی که برای خرید این تیم مطرح شده، نام سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف بوده است. این مهاجم جوان در گذشته مورد توجه میلان و آرسنال نیز قرار داشته و با توجه به ابراز علاقه سردار به بازی در سطح بالاتر فوتبال، وستهام نیز به جمع مشتریان او پیوسته است.

 آزمون فصل قبل موفق به زدن 18 گل برای روستوف شد که 2 گل آن در خلال لیگ قهرمانان به ثمر رسید. به هر حال وستهام در تابستان امسال به دنبال جذب یک مهاجم است و به جز سردار، نام هایی چون چیچاریتو، باکومبو و ایهیناچیو نیز در این سیاهه دیده می شود.

 

سردار آزمون

تیم هایی که در فکر جذب آزمون هستند

 البته شایعات منتشر شده در روزهای اخیر در مورد سردار آزمون تنها مختص به وستهام نیست و حتی منابعی چون Il Messaggero و Il Tempo نیز به تمایل منچستریونایتد به جذب سردار و در نظر گرفتن این ستاره جوان اشاره داشته اند.

سردار در دو دیدار رفت و برگشت روستوف در فصل قبل لیگ قهرمانان برابر شیاطین سرخ به میدان رفت و حالا اخبار حاکی از آن است که نمایندگان یونایتد نیز علیرغم علم به مشکلات بحث انتقال وی از روبین کازان، او را برای امسال زیر نظر گرفته اند.

تمایل منچستر یونایتد برای جذب سردار آزمون!

تمایل منچستر یونایتد برای جذب سردار آزمون!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف